با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و وبژه اقتصادی کشور و مدیرعامل منطقه آزاد قشم؛

میز خدمات الکترونیک سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد

0
۲۱۱ بازدید

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم؛ «میز خدمات الکترونیک» افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از روزنامه جهان اقتصاد ، «میز خدمات الکترونیک سازمان منطقه آزاد قشم» با هدف ارائه خدمات مناسب به صورت غیرحضوری و کاهش بروکراسی جهت سرعت بخشیدن به فرآیندها و اعلام نتیجه درخواست ها فعالیت خود را آغاز کرده است.
راه اندازی این خدمت گام مهمی در راستای ایجاد شفافیت و افزایش نظارت و حرکت سازمان منطقه آزاد قشم به سوی سازمانی الکترونیک و بدون کاغذ خواهد بود.
میز خدمات الکترونیک سازمان منطقه آزاد قشم با اتصال به سامانه مدیریت های مختلف، در ابتدای امر به ارائه فعالیت های مربوط به مدیریت املاک و مستغلات خواهد پرداخت و طی هفته های آینده مراجعان سایر بخش های سازمان از جمله معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری، کارت شهروندی و… نیز از این خدمات استفاده خواهند کرد.
همچنین مراجعان می توانند پس از احراز هویت و دریافت کد رهگیری مربوط به درخواست های خود؛ پیگیری مراحل مختلف را به صورت مجازی و بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام دهند.
گفتنی است در مراسم افتتاح میز خدمات الکترونیک سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران این سازمان حضور داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=139101