معرفی سه چهره سینمایی شایسته تجلیل منتقدان آمریکا

0
۲۷۵ بازدید

کوین کاستنر و ران هاوارد در کنار جسیکا چستین در مراسمی که روز پانزدهم ماه ژانویه برگزار می‌شود، جوایز ویژه منتقدان فیلم آمریکا را دریافت می‌کنند.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، روز جمعه اعلام شد جسیکا چستین، کوین کاستنر و ران هاوارد در بیستمین مراسم جوایز انتخاب منتقدان تجلیل ویژه می شوند. دریافت‌کنندگان این جوایز توسط کمیته اجرایی انتخاب منتقدان گزیده شدند و روز پانزدهم ماه ژانویه برای دریافت جوایز خود در مراسم ویژه‌ای که از تلویزیون ملی کشور هم پخش می‌شود شرکت خواهند داشت.

چستین که تا به حال دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار نیز شده است، به خاطر گستره فعالیت‌هایش در سال ۲۰۱۴ تبدیل به اولین برنده جایزه‌ای می‌شود که از این پس برای فعالیت های متنوع در یک سال به بازیگری اهدا خواهد شد. از نقش‌آفرینی‌های امسال او می‌توان به حضورش در فیلم‌ «ناپدید شدن النور ریگبی» ساخته ند بنسون، «خانم جولی» ساخته لیو اولمن، نقش مکمل او در فیلم پر سر و صدای کریستوفر نولان یعنی «میان ستاره‌ای» و «سالی بسیار خشن» ساخته جی‌سی شاندور اشاره کرد.

این جایزه ویژه هر سال به فردی داده می‌شود که طی یک سال در چند فیلم سینمایی مختلف نقش‌آفرینی‌های چشم‌گیر داشته باشد.

کاستنر هم که تا به حال برنده دو جایزه اسکار شده است و امسال نیز بار دیگر به خاطر نقش آفرینی در فیلم «سیاه و سفید» مایک بایندر امکان نامزد شدن دوباره را دارد، جایزه یک عمر تلاش حرفه‌ای این گروه را دریافت خواهد کرد.

از آنجا که از افرادی که پیش از این موفق به کسب این جایزه شده‌اند می‌توان به کلینت ایستوود، رابرت وایس و لورن باکال اشاره کرد، کاستنر ۵۹ ساله یکی از دریافت‌کنندگان به نسبت جوان‌تر این جایزه خواهد بود.

هاوارد هم که مانند کاستنر بازیگر و کارگردان برنده جایزه اسکار است دریافت کننده جایزه نبوغ لویی سیزدهم منتقدان خواهد بود که هرسال به کسی که برتری خود در زمینه هنرهای سینمایی را نشان داده‌ است اهدا می‌شود. این همچنین فرصتی برای او خواهد بود تا توجه مردم بیشتری را به پروژه بعدی کارگردانی‌اش یعنی «در قلب دریا» جلب کند. این فیلم روز سیزدهم ماه مارس سال ۲۰۱۵ اکران خواهد شد.

لیست کامل نامزدهای دریافت جوایزه انتخاب منتقدان روز پانزدهم ماه دسامبر اعلام خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=7978