کد خبر: 11155
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳

معرفی برنامه‌های نوروزی سیما

معرفی برنامه‌های نوروزی سیما

در کمتر از یک هفته به آغاز سال نو، نشستی با حضور مدیران سیما برای معرفی فیلم‌ها و مجموعه‌های آماده‌شده

برگزار و زمان پخش چند مجموعه اعلام شد.
به گزارش هنرآنلاین، محمد احسانی مدیر شبکه یک سیما در این نشست گفت: سریال "فوق سری" مجموعه نوروزی شبکه یک سیما انتخاب شده است که ساعت ۲۲ در ایام نوروز به پخش می‌رسد.
وی افزود: برنامه "روزگار مادری" جایگزین برنامه "سین مثل سریال" شده است که در این برنامه علاوه بر سریال‌ها به موضوع زن و مقام شامخ مادر می‌پردازیم. این برنامه با اجرای امیرحسین مدرس روی آنتن می‌رود.
وی از بازگشت گروه کودک و نوجوان در شبکه یک سیما خبر داد و گفت: از ابتدای سال آینده این گروه در شبکه یک سیما فعال شده، و با بازپخش و برنامه‌های خاطره انگیز دوران گذشته کار خودش را آغاز می‌کند تا بتواند از نیمه سال آینده کار تولید را آغاز کنیم.
مدیر شبکه یک سیما در باره پخش فیلم‌های سینمایی افزود: این شبکه ۲۱ فیلم سینمایی را در ایام نوروز پخش می‌کند که شامل فیلم‌های ایرانی، خارجی و تولیدی شبکه است که براساس مناسبت‌های مختلف روی آنتن می‌رود.
بازگشت "عمو پورنگ" به شبکه دو سیما
محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر شبکه دو سیما گفت: این شبکه بر اساس سیاست‌های جدید خود با رویکرد اجتماعی کار خود را آغاز کرده است که با توجه به این نوع نگاه برنامه‌های این شبکه را طراحی کردیم.
وی افزود: برای ایام نوروز برنامه "خوبی از خودتونه" با اجرای شهرام شکیبا را از روز پنج‌شنبه پخش می‌کنیم و روز جمعه گروه کودک و نوجوان میزبان مخاطبان و مردم خواهد بود.
مدیر شبکه دو سیما گفت: مجموعه "کلاه قرمزی" ویژه نوروز برای پخش در این در حال تولید است. که برنامه "محله گل و بلبل" با اجرای عموپورنگ از دیگر برنامه‌های نوروز این شبکه است.
جعفری‌جلوه در حصوص مجموعه "کلاه قرمزی" گفت: این برنامه متکی به مجموعه عروسک‌هایی است که در سال‌های آینده به آن اضافه شده است و قرار است که بنا بر نیاز بر تعدد عروسک‌ها اضافه شود تا عروسک‌های گذشته ظهور و بروز بیشتر داشته باشد.
"کوچه‌های خواب" در شبکه سه
غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه سیما گفت: ما از هفته قبل با پخش ویژه برنامه گلخانه به استقبال نوروز رفته‌ایم و از این هفته با پخش برنامه‌های جدید، کار خود را پررنگ‌تر می‌کنیم.
وی افزود: ۱۹ فیلم سینمایی ایرانی و خارجی برای پخش در ایام نوروز در نظر گرفته شده که از سه‌شنبه ۲۶ اسفند پخش فیلم‌های سنیمایی را آغاز می‌کنیم.
مدیر شبکه سه سیما در خصوص سریال‌های نوروز این شبکه توضیح داد: سریال شش قسمتی "کوچه‌های خواب" به کارگردانی سیدمجید موسویان از ۲۹ اسفند پخش خود را شروع می‌کند. سریال "در حاشیه" به کارگردانی مهران مدیری از ششم فروردین روی آنتن شبکه سه سیما قرار می‌گیرد که تا پیش از ایام ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
شبکه پنج با ویژه‌برنامه سال تحویل و بخش‌هایی از فیلم محمد (ص)
مجید زین‌العابدین مدیر شبکه پنج گفت: این شبکه براساس تعریف جدیدش که از استانی به شبکه سراسری تغییر پیدا کرده است از ۲۰ اسفند ماه با برنامه جنگ "بهاری شو" و اجرای بهمن هاشمی و برنامه "مثلث" با اجرای امیراحمدی به استقبال نوروز رفته‌ایم.
وی در خصوص ویژه برنامه‌های تحویل سال نو گفت: "فرش بهشت" به تهیه‌کنندگی محمد قنبری ‌ ویژه‌برنامه تحویل سال نو است. در حال گفت‌و‌گو با مجریان مختلفی هستیم که محمد سلوکی یکی از این مجریان است.