معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طرح نگهداشت و افزایش تولید، اولویت وزارت نفت است

0
۱۹۸ بازدید

معاون مدیرعامل #شرکت_ملی_نفت_ایران در امور #توسعه_و_مهندسی گفت:‌‌ طرح های نگهداشت و افزایش #تولید_نفت از اولویت های وزارت نفت است که بر استفاده از توانمندی های داخلی،‌ ایجاد فرصت های جدید شغلی و ساخت داخل تاکید دارند و در هر شرایطی اجرا و پیگیری خواهند شد.

گروه سرزمین ایران
all.around.iran@jahaneghtesad.com

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی گفت:‌‌ طرح های نگهداشت و افزایش تولید نفت از اولویت های وزارت نفت است که بر استفاده از توانمندی های داخلی،‌ ایجاد فرصت های جدید شغلی و ساخت داخل تاکید دارند و در هر شرایطی اجرا و پیگیری خواهند شد.


غلامرضا منوچهری در نشست با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت:‌ طرح های نگهداشت و افزایش تولید نفت مشتمل بر ۳۴ طرح است که در سطح شرکت ملی نفت ایران اجرا می شود و از این تعداد ۲۸ طرح مربوط به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است.
وی با بیان اینکه این طرح ها مصوب شورای اقتصاد هستند تاکید کرد:‌ دولت از این طرح ها حمایت می کند و برای اجرای آنها مشکلی از لحاظ تأمین منابع ارزی و ریالی وجود ندارد.
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی در پایان گفت: با تلاش و عزم همه دست اندرکاران این طرح ها و تکمیل آنها در موعد مقرر، استقلال اقتصادی کشور بیشتر معنا پیدا می کند. در این نشست بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گزارشی از وضعیت طرح توسعه ۲۸ مخزن این شرکت ارائه داد.
وی با تشکر از همکاری دکتر منوچهری در حمایت از طرح های توسعه ای مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت: ۴ درصد از اعتباری که برای توسعه ۲۸ مخزن در نظر گرفته شده، در حوزه مسئولیت های اجتماعی هزینه می شود که موجب عمران و آبادانی مناطق پیرامونی خواهد شد.
در ادامه این نشست که مدیران و روسای واحدهای ستادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و مدیران عامل شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون، مارون، آغاجاری، گچساران و مسجدسلیمان حضور داشتند، وضعیت طرح توسعه ۲۸ مخزن شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در سطح کارشناسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=89382