معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان خبر داد بهره‌مندی ۹۴ هزار نیازمند اصفهانی از سفره احسان حسینی

0
۱۸۰ بازدید

مردم نیکوکار اصفهان در ایام عزای سرور و سالار شهیدان بیش از یک میلیارد و ۲۱۸ میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت #کمیته_امداد کمک کردند. معاون توسعه #مشارکت‌های_مردمی کمیته امداد اصفهان گزارشی از اجرای طرح احسان حسینی ارائه کرد.

گروه سرزمین ایران
all.around.iran@jahaneghtesad.com

 

مردم نیکوکار اصفهان در ایام عزای سرور و سالار شهیدان بیش از یک میلیارد و ۲۱۸ میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند. معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان گزارشی از اجرای طرح احسان حسینی ارائه کرد.


به گزارش جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، مهدی رنجکش، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه طرح احسان حسینی با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای حمایت از نیازمندان در ایام عزای سید و سالار شهیدان اجرا می‌شود، گفت: مردم نیکوکار اصفهان از ابتدای محرم تاکنون بیش از یک میلیارد و ۲۱۸ میلیون تومان در قالب این طرح به نیازمندان همشهری خود کمک کردند. رنجکش میزان کمک نقدی جمع‌آوری‌شده در این ایام را بیش از ۴۴۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: ۹۳ هزار و ۹۱۷ پرس غذای نذری و نزدیک به هزار و ۱۰۰ سبد کالا به ارزش تقریبی ۷۷۸ میلیون تومان نیز توسط پایگاه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری جمع‌آوری شد و در اختیار نیازمندان تحت حمایت این نهاد قرار گرفت.
وی بابیان اینکه در میان مددجویان کمیته امداد اصفهان افراد زیادی به علت ازکارافتادگی و بیماری امکان حضور در مراسمات مذهبی و بهره‌مندی از فیوضات آن را ندارند، گفت: با اجرای طرح احسان حسینی و مشارکت مردم نیکوکار اصفهان امکان استفاده از برکت سفره احسان حسینی برای بسیاری از آن‌ها در دهه اول محرم فراهم شد و امیدواریم تا انتهای ماه صفر امکان بهره‌مندی همه جامعه تحت حمایت این نهاد از غذای نذری فراهم شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان با اشاره به فراهم آمدن امکان مشارکت الکترونیکی برای کمک به نیازمندان، گفت: کد #۰۳۱*۸۸۷۷*، شماره تلفن ۰۹۶۸۸۷۷ و تارنمای emdad.ir از مهم‌ترین روش‌های الکترونیکی موجود برای کمک نقدی و غیرحضوری به نیازمندان استان است و همچنین شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نام کمیته امداد نیز برای واریز وجوه نقدی در دسترس است.
شایسته ذکر است همشهریان گران‌قدر اصفهانی می‌توانند برای هماهنگی به‌منظور دریافت و توزیع نذورات خود توسط کمیته امداد اصفهان با شماره تلفن همراه ۰۹۱۰۰۰۳۸۴۶۲ تماس حاصل نمایند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=89361