مشعل گاز پنج روستا از توابع شهرستان تفرش در استان مرکزی بمناسبت هفته دولت روشن شد

0
۲۵۳ بازدید

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی وهیئت همراه،جمعی از مسئولین محلی و خانواده معظم شهداء و مردم شریف روستاهای گوگسیگرد،کهلو سفلی،گوجه گل،جورقین و شولک از توابع شهرستان تفرش در استان مرکزی طی مراسمی در روستای گوگسیگرد مورد بهره برداری قرار گرفت.

بمناسبت گرامیداشت هفته دولت ،پروژه گازرسانی به روستاهای گوگسیگرد،کهلو سفلی،گوجه گل،جورقین و شولک از توابع شهرستان تفرش در استان مرکزی با حضوراستانداراستان مرکزی،فرماندار این شهرستان ،مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی وهیئت همراه،جمعی از مسئولین محلی و خانواده معظم شهداء و مردم شریف روستاهای مذکور طی مراسمی در روستای گوگسیگرد مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان مرکزی در مراسم افتتاح گازرسانی به روستاهای مذکور محمدرضا سمیعی مدیرعامل این شرکت ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام شهادت سیدوسالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)ویاران باوفای ایشان وگرامیداشت هفته دولت وتشریح گازرسانی در سطح شهرستان تفرش ،خلاصه گزارش افتتاح گازرسانی به روستاهای فوق را بدین شرح توضیح داد: گازرسانی به روستاهای گوگسیگرد،کهلو سفلی،گوجه گل،جورقین و شولک از توابع شهرستان تفرش از محل منابع داخلی شرکت گاز استان مرکزی  اجرا گردیده است که هزینه تامین کالا و اجرای این  پروژه بالغ بر۴۸میلیاردو۳۲۶میلیون ریال شده است. جهت گازرسانی به روستاهای فوق۲۰هزار و ۵۳۶متر شبکه گاز از نوع پلی اتیلن اجرا گردیده است.

مدیرعامل شرکت گازاستان مرکزی در ادامه افزود: با نصب۲۶۰عدد علمک گاز بیش از۲۶۰خانوار ساکن در این ۵روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند که با جایگزینی این سوخت پاک به جای دیگر سوختها سالانه ۵۲۰هزار لیتردر مصرف فرآورده های نفتی صرفه جویی اقتصادی خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=111099