کد خبر: 165747
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۴۰۰
گروه : خودرو

مراسم قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو امروز برگزار شد

مراسم قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو امروز برگزار شد

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، مراسم قرعه کشی طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل ۳ ماهه) تعدادی از محصولات شرکت ایران خودرو امروز برگزار شد.

در این طرح  7 محصول راناپلاس، سورن پلاس،پژو۲۰۷ دستی سقف شیشه ای، پارس پلاس تویوفایو، پارس سال، پژو ۲۰۶ تیپ دو و تارا دستی از طریق قرعه کشی عرضه شده است.

در این مرحله برای خودروی ۲۰۶ تیپ دو ۸۵۷ هزار و ۱۴۸ نفر برای ظرفیت ۱۰۰۰ دستگاه خودرو و برای محصول پارس TU5 دو میلیون و ۱۴۸ هزار و ۸۵۰ نفر برای ظرفیت ۱۰۰۰ دستگاه، و برای محصول پارس سال ۷۸۰ هزار و ۱۱۶ نفر برای ظرفیت هزار دستگاهی این محصول اقدام به ثبت نام کرده بودند.

در خودروهای پژو۲۰۷ دستی پانوراما نیز ۷۰۴ هزار و ۵۷۲ نفر برای ظرفیت ۳ هزار دستگاهی، رانا پلاس ۱۴۵ هزار و ۱۸۴ نفر برای ظرفیت ۱۰۰۰ دستگاهی، تارا دستی ۲۳۲ هزار و ۲۷۷ نفر برای ظرفیت ۲۰۰۰ هزار دستگاهی، سورن پلاس ۱۹۵ هزار و ۳۸۸ نفر برای ظرفیت ۱۵۰۰ دستگاهی در این طرح شرکت کرده بودند.

در مجموع در طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ۵ میلیون و ۶۳ هزار و ۵۳۵ نفر برای خرید ۱۰ هزار و ۵۰۰ خودرو در سایت فروش این شرکت اقدام به ثبت نام کرده بودند.