مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان مطرح کرد: اجرای ۴۷ پروژه در منطقه یک شهرداری اصفهان

0
۱۸۵ بازدید

#منطقه_یک از لحاظ ترافیکی دارای #ترافیک بسیاری است، ادامه داد: واقع شدن ۸ #بیمارستان در این منطقه باعث شده شاهد حضور شهروندان، رفت و آمدهای بسیار و مراجعینی از سراسر کشور باشیم. اتفاقی که در هیچ یک از دیگر مناطق شهرداری وجود ندارد و منطقه یک در واقع باید به مراجعینی از سراسر #کشور سرویس بدهد.

گروه سرزمین ایران
all.around.iran@jahaneghtesad.com

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان گفت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون در منطقه یک شهرداری اصفهان ۴۷ پروژه با اعتبار ۴۴ میلیارد تومان آغاز شده است.به گزارش جهان اقتصاد به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، مهین شکرانی در ادامه سلسله نشست‌ های “سه‌شنبه ‌ها با رسانه” که با شعار پاسخگویی در مسیر امید برگزار شد، با بیان اینکه منطقه یک شهرداری اصفهان از سمت شمال به خیابان فروغی، از جنوب به خیابان شهید مطهری یا محور رودخانه زاینده رود، از شرق به چهارباغ عباسی و چهارباغ پایین و از غرب به بزرگراه شهید خرازی و خیابان خرم منتهی می‌شود، اظهار کرد: جمعیت ساکن در منطقه یک ۸۱ هزار نفر است و این منطقه دارای ۳۱ درصد بافت فرسوده شهر اصفهان است.


وی با بیان اینکه منطقه یک از لحاظ ترافیکی دارای ترافیک بسیاری است، ادامه داد: واقع شدن ۸ بیمارستان در این منطقه باعث شده شاهد حضور شهروندان، رفت و آمدهای بسیار و مراجعینی از سراسر کشور باشیم. اتفاقی که در هیچ یک از دیگر مناطق شهرداری وجود ندارد و منطقه یک در واقع باید به مراجعینی از سراسر کشور سرویس بدهد.
مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر سازندگان مسکن و واحدهای تجاری در خیابان شمس‌آبادی ملزم به تأمین پارکینگ هستند، اضافه کرد: در محدوده خیابان طالقانی، پارکینگ طالقانی در نزدیکی مجموعه‌های پزشکی سال‌ها پیش احداث شده، همچنین پارکینگ عمومی جهان‌نما در اختیار شهروندان است که امیدواریم فرهنگ استفاده از پارکینگ بین شهروندان نهادینه شود.
شکرانی با بیان اینکه به لحاظ وجود بیمارستان های متعدد نیاز به احداث پارکینگ در اطراف این مراکز احساس می شود، ادامه داد: از تعداد هشت بیمارستان واقع شده در منطقه یک تنها تعدادی از آن‌ها پارکینگ مربوط به کارکنان خود را تأمین کرده‌اند، اما برای همراهان بیماران چاره اندیشی نشده است. وی با بیان اینکه این منطقه از احداث پارکینگ‌های مشارکتی با همکاری بیمارستان ها استقبال می‌کند، افزود: تاکنون مذاکرات زیادی را با رؤسای بیمارستان های واقع در این منطقه همچنین با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان انجام داده ایم که هنوز منجر به نتیجه نشده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=89367