مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری خبر داد : رکورد بی سابقه بارگیری از انبار نفت ساری

0
۱۱,۴۹۸ بازدید

با تلاش شبانه روزی پرسنل شریف منطقه #ساری موج #شایعه #کمبود و#گرانی بنزین در #مازندران نتوانست باعث #تعطیلی_پمپ بنزین های منطقه ساری شود .

سهیلا احمدی
ساری-خبرنگار جهان اقتصاد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : انبار نفت منطقه ساری از مدرنترین و ایمن ترین تاسیسات نفتی در منطقه شمال کشور است و توانست رکورد بی سابقه ۳/۹ میلیون لیتر بارگیری در روز را در مرداد ۹۷ برجا گذاشت .


به گزارش جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی ، حسینعلی طالبی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری سال بهره برداری کامل انبار نفت ساری را ۱۳۶۷ بیان کرد و افزود : تاسیسات انبار نفت ساری در زمینی به مساحت حدود ۳۰ هکتار متصل به مرکز استان با هدف تامین ، ذخیره سازی و توزیع انواع فرآورده های نفتی مورد نیازاستان ، دیگرمناطق و نیروگاههای شمال کشور تاسیس شد و در شرایط عادی از این انبار روزانه حدود ۵/۳ الی ۴ میلیون لیتر بارگیری می شود .
وی ادامه داد : در پی شایعات کمبود و گرانی بنزین درمرداد ماه ۹۷ روزانه حدود ۳/۹ میلیون لیتر بنزین از انبار شهید اسماعیلی ساری در بین پمپ بنزین های منطقه ساری توزیع شد .
وی خاطرنشان کرد : با تلاش شبانه روزی پرسنل شریف منطقه ساری موج شایعه کمبود وگرانی بنزین در مازندران نتوانست باعث تعطیلی پمپ بنزینهای منطقه ساری شود .
طالبی اذعان کرد : تانکرهای حمل بنزین با بارگیری شبانه روزی از انبار ساری ، سوخت مورد نیاز جایگاههای عرضه سوخت را تامین می کردند .
طالبی از ایمنی بالای تاسیسات انبار نفت ساری گفت و تاکید کرد: با توجه به حساسیتهای بالای عملیاتی در انبار نفت ساری ، شناخت محیط های پر خطر ، شرح وظایف و تقسیم کار هر یک از اعضا و انجام مانورهایی برای انجام کار بدون حادثه و ایمن ، از وظایفی است که به درستی انجام می شود .

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=86861