مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه خبر داد: برگزاری مسابقات قایقرانی بانوان به مناسبت هفته دولت در بندرلنگه

0
۲,۰۹۰ بازدید
عسکری نسب خبر داد برگزاری مسابقات قایقرانی بانوان به مناسبت هفته دولت در بندرلنگه

عسکری نسب با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجائی و باهنر و فرا رسیدن #هفته_دولت، اظهار داشت: این #مسابقات به همت اداره بنادر و دریانوردی #بندرلنگه، هیات قایقرانی، اداره #ورزش_و_جوانان و #کمیسیون_انوان #فرمانداری بین ده نفر از #بانوان_قایقران #رشته_تورینگ #شهرستان_بندرلنگه برگزار شد.

مریم دهقان
گروه سرزمین ایران

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه از برگزاری مسابقه تورینگ بانوان به مناسبت هفته دولت در این بندر خبر داد. به گزارش جهان اقتصاد، “قاسم عسکری نسب”مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با اعلام این خبر افزود: مسابقه تورینگ بانوان به مناسبت هفته دولت با حضور زرهی معاون فرماندار شهرستان بندرلنگه، ابراهیم یگانه رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضاء کمیسیون بانوان فرمانداری بندرلنگه بین بانوان ورزشکار در این رشته ورزشی در آب‌های بندرلنگه برگزار شد.


عسکری نسب با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجائی و باهنر و فرا رسیدن هفته دولت، اظهار داشت: این مسابقات به همت اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، هیات قایقرانی، اداره ورزش و جوانان و کمیسیون بانوان فرمانداری بین ده نفر از بانوان قایقران رشته تورینگ شهرستان بندرلنگه برگزار شد.
وی افزود: قایقرانی یکی از جذاب‌ترین ورزش‌های آبی می‌باشد که مخاطبان و علاقه‌مندان زیادی از بین مردان و زنان را به خود جذب کرده است.
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه اضافه کرد: با توجه به پتانسیل دریا در این بندر که به عنوان کمپ تیم ملی قایقرانی کشور نیز شناخته شده است واقعا حیف است که ما به ورزش‌ها و تفریحات آبی با استفاده از ظرفیت بومی این شهرستان نپردازیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: مسافت این مسابقه ۵۰۰ متر بوده که ورزشکاران با تمام توان و دقت بالا به مسابقه پرداختند و در پایان به نفرات برتر هدایایی نیز اهداء گردید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=87486