مدیرعامل مس شهید باهنر نشان عالی مدیر سال ۹۹ ایران را دریافت کرد

0
۱۹۱ بازدید

نشان عالی و تندیس زرین مدیر سال ۹۹ به مدیرعامل مس شهید باهنر تعلق گرفت.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی صنایع مس شهید باهنر پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیران برگزار و تندیس نشان عالی و زرین مدیر سال ۹۹ به مجید ضیائی مدیرعامل این مجتمع عظیم صنعتی اهدا گردید .
در این اجلاس که توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت برگزار می شود پس از ارزیابی و بررسی های لازم در خصوص شاخص های مدیریتی به تعدادی از مدیران تراز اول کشور نشان عالی مدیر سال در سه رتبه زرین، نقره ای و برنزی اهدا می شود.
تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه محل برگزاری مراسم امسال بود که آقایان غریب پور معاون وزارت صمت ، کلانتری معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست  ، مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری ،  دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ، قبادیان معاون آموزش و پژوهش و فناوری وزارت صمت ، شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران و جمع کثیری از مدیران در آن حضور داشتند.
علت انتخاب مدیرعامل صنایع مس شهید باهنر کرمان به عنوان مدیر شایسته ی دریافت تندیس زرین ونشان عالی سال جاری، عملکرد درخشان و قابل توجه وی و کسب حداکثر امتیاز از شاخص های مورد ارزیابی همچون، ارتقای بهره وری، مدیریت مالی موفق و سودآوری شرکت، تعالی سازمانی، ایجاد ارزش افزوده و توجه به زنجیره ارزش ، توجه به نوآوری و فناوری نوین، اهتمام ویژه به مسائل زیست محیطی و مسئولیت های اجتماعی اعلام شد.

گفتنی است مس شهید باهنر در شش ماهه اول سال ۹۹ ، سالی که ازسوی مقام معظم رهبری باعنوان جهش تولید نامگذاری شده، علیرغم همه ی مشکلات اقتصادی و تحریمهای همه جانبه و همچنین شیوع ویروس کرونا توانست همسو با برنامه های پیش بینی شده اقدام و در برخی موارد به رکوردهای جدید در تولید نسبت به سالهای گذشته دست یابد .
این شرکت توانسته است در شش ماهه اول سال ۹۹ نسبت مدت مشابه سال قبل ۱۹% تناژ فروش داخل و ۲۸۸% تناژ صادرات و ۲۲% تولید و ۸۳ % فروش ریالی خود را ارتقا دهد.
شایان ذکر است موفقیت مس باهنر در گروه فلزات و در کنار صنایعی چون ملی مس، فولاد هرمزگان ،فولاد مبارکه ، فولاد خراسان، فولاد خوزستان و ایمیدرو حاصل شده است.

اجلاس سراسری اهدای نشان عالی به مدیران برگزیده سال در راستای فرامین مقام معظم رهبری در ایجاد نگرش درست مدیریتی، توانمندسازی نیروی کار و تحقق اقتصاد مقاومتی با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها ، سازمان ها مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی مدیریتی بعنوان بزرگترین رویداد مدیریتی کشور برگزار می گردد.

روابط عمومی صنایع مس شهید باهنر، کسب این دستاورد ارزشمند ملی را به مدیرعامل و کلیه پرسنل شرکت، تبریک می گوید و امیدوار است با استمرار روند اینگونه موفقیت ها، جایگاه این مجتمع عظیم صنعتی در اقتصاد کشور بیش از پیش ارتقا یابد.


(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=115913