مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی خبر داد: سامانه تلفنی ۱۵۹۴ در شرکت گاز استان خراسان شمالی راه اندازی شد

0
۱۶۴ بازدید

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی از راه اندازی خط خدماتی شماره ۱۵۹۴ در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی و به نقل از روزنامه جهان اقتصاد ، حسن رضا میربلوکی مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی در این باره گفت: با راه اندازی خط مذکور، دریافت آخرین قبض، ثبت رقم کنتور، پرداخت تلفنی قبض و غیره از طریق این خط امکان پذیر است.

میربلوکی گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب تر در حوزه مشتریان و پاسخگویی یکپارچه در بخش‌های مشترکین و متقاضیان گاز در سطح  استان، کد خدماتی به شماره ۱۵۹۴ راه اندازی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی درباره قابلیت‌های این سیستم، اظهار کرد: مشترکین می توانند با داشتن شماره اشتراک خود از خدمات الکترونیکی این سامانه از جمله، دریافت کارکرد کنتور مشترکان و نیز اعلام اطلاعات آخرین صورتحساب صادره، پرداخت آنلاین، ثبت کارکرد کنتور، اطلاع از آخرین پرداخت استفاده کنند.

وی افزود: سامانه تلفنی ۱۵۹۴ یک خط خدماتی است که در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و همچنین توسعه زیرساخت خدمات غیرحضوری، در استان راه‌اندازی شده و به صورت یکپارچه قابل بهره‌برداری است و مشترکین می توانند با گرفتن شماره چهار رقمی ۱۵۹۴ از طریق تلفن‌های ثابت یا همراه، با شرکت گاز استان خراسان شمالی ارتباط برقرار کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=147789

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here