کد خبر: 96783
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

محمدرضا پارسیان سرپرست روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران شد

محمدرضا پارسیان سرپرست روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران شد

محمدرضا پارسیان سرپرست روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران شد

دکتر فرهاد افشار شهردار منطقه ۲۰ تهران با صدور حکمی، محمدرضا پارسیان را به سمت سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰؛ در حکم شهردار منطقه ۲۰ تهران خطاب به محمدرضا پارسیان آمده است: با توجه به دانش و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست اداره روابط عمومی منطقه منصوب می گردید. امید است با بهره گیری از توانایی های فردی و بکارگیری همه ظرفیت های موجود در سطح محلات نسبت به افکارسنجی جهت شناسایی مطالبات شهروندان با رعایت فرهنگ شهروند مداری، اطلاع رسانی و پوشش خبری مناسب و همچنین در راستای تحقق شعار «ری، شهر ایرانی اسلامی پیشرو» گام برداشته و با ارائه خدمت بی منت، خالصانه و صادقانه و همچنین جلب اعتماد شهروندان همه توان و تجربه خویش را بکار گیرید.

محمدرضا پارسیان دانش آموخته کارشناسی روابط عمومی و دانشجوی کارشناسی ارشد ارتباطات و از فعالان عرصه روابط عمومی و رسانه کشور با بیش از یک دهه سابقه فعالیت می باشد.

در کارنامه حرفه ای سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران، دبیرکلی سلسله نشست های علمی و عملی روابط عمومی ایران، مشاور عالی فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس شورای اسلامی، مشاور روابط عمومی و امور بین الملل خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران، ریاست انجمن علمی روابط عمومی دانشکده خبر جمهوری اسلامی و همکاری در برگزاری جشنواره ها، سمپوزیوم ها، همایش ها و کنفرانس های ملی و بین المللی روابط عمومی و نیز ارتباط با رسانه ها در حوزه های مختلف دیده می شود.

گفتنی است؛ پیش از این مرتضی حسنی مسئولیت روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ تهران را بر عهده داشت.