مانور اصلاح ولتاژ شبکه توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان برگزار شد

0
۱۴۵ بازدید

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان، مانور اصلاح ولتاژ شبکه توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان به صورت همزمان با سراسر کشور در تمامی امور توزیع برق این استان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان در حاشیه این مانور اظهارداشت: دومین مانور سراسری تعمیرات و بهینه سازی خطوط برق رسانی این استان با رویکرد اصلاح ولتاژ شبکه برق و اصلاح و تعدیل موقت روشنایی معابر طی روزهای ۲۷ و ۲۸ آذر ماه انجام شد.

خلیل عوض زاده بیان کرد: تعدیل ۱.۵مگاوات شبکه برق، اصلاح و تعدیل هفت هزار و ۵۰۰ چراغ روشنایی، کاهش بیش از سه کیلومتر شعاع تغذیه ترانس، تعویض ۱۸ دستگاه ترانسفورماتور، افزایش بیش از چهار کیلومتری سطح مقطع شبکه فشار ضعیف، متعادل سازی بیش از چهار کیلومتر بار فیدرهای فشار ضعیف، بهبود سطح ولتاژ برای ۶۴۳ مشترک، اصلاح اتصال سست به تعداد ۴۷۶ مورد، ایجاد ۳۵ کیلومتر فیدر جدید فشار ضعیف و تبدیل ۱۰ کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار از جمله اقداماتی است که در این مانور انجام شد.

وی با بیان اینکه ۶۳ تیم اجرایی و ۲۰۰ نیرو ماهر این شرکت در این مانور شرکت کردند ادامه داد: اعتبار در نظر گرفته شده برای انجام این مانور در سطح استان حدود سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اصلاح و تعدیل روشنایی، بهینه نمودن سطح ولتاژ مشترکان، افزایش تاب آوری شبکه، باز آرایی بهینه شبکه موجود،کاهش شعاع تغذیه به منظور رفع افت ولتاژ، تعدیل بار، کاهش تلفات، آمادگی و تمرین همکاران عملیاتی و مهمتر از همه  افزایش رضایتمندی مشترکان از اهداف مهم برگزاری این مانور است.

وی اظهارداشت: اجرای تمرین و مانور آموزشی جهت راهبری و مدیریت تیم ها در شرایط بحرانی و همچنین بالا بردن آمادگی جسمانی نیروها برای مقابله با بحران از دیگر اهداف برگزاری این مانور است.

عوض زاده بیان کرد: این مانور با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی، نکات ایمنی و تکیه بر اصول مدیریت بحران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان، اولین مانور سراسری شرکت توزیع نیروی برق این استان با شعار «تلاش صادقانه، خدمت بی منت» در روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان سالجاری به صورت سراسری انجام شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=125546