مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی، تاکید کرد:

لزوم صرفه جویی و رعایت دمای آسایش

0
۲۲۱ بازدید

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی بر لزوم صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی و رعایت دمای آسایش (۱۸ الی ۲۱ درجه) بویژه در سطح دستگاه های اجرایی و ادارات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی  به نقل از روزنامه جهان اقتصاد ، دکتر حسن رضا میربلوکی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی از کلیه مشترکین خانگی درخواست کرد تا با مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی و رعایت دمای آسایش (۱۸ الی ۲۱ درجه)، زمستانی آرام و ایمن را در کنار خانواده سپری کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی در ادامه از کلیه مشترکین خانگی درخواست کرد تا با مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی و رعایت دمای آسایش (۱۸ الی ۲۱ درجه)، زمستانی آرام و ایمن را در کنار خانواده سپری کنند.

وی اظهار داشت: علیرغم توصیه ها و بیان هشدارهای لازم جهت رعایت نکات ایمنی، متأسفانه همه ساله شاهد وقوع حوادث ناخوشایندی ناشی از استفاده از وسایل گازسوز غیر استاندارد و یا عدم رعایت هشدارهای ایمنی از این نعمت خدادادی هستیم.

میربلوکی با بیان اینکه اقدامات بسیار خوبی در زمینه پایش دمای ادارات در استان صورت پذیرفته است، از همه نهادهای دولتی به ویژه استاندای خراسان شمالی، فرمانداری ها و صدا و سیما تشکر و قدردانی کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: استفاده از لوله های بخاری مناسب، بست فلزی، دودکش مجهز به کلاهک و مسدود کردن شیرهای گاز بدون استفاده با درپوش از جمله مواردی هستند که رعایت آنها می تواند تا حد بسیاری از بروز حادثه  جلوگیری کند

در پایان گفتنی است پایش دمای ادارات استان از ابتدای زمستان تا پایان فصل در حال  اجرا است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=134890