قیمت یازدهمین عرضه اولیه امسال کشف شد

0
۷۵ بازدید

میزان سهام در محدوده قیمتی ۴۵۰۰ تا ۵۵۰۰ ریال برای هر سهم و با سهمیه ۸ هزار سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شد که در نهایت با اختصاص ۱۴۲۵ سهم به ۳ میلیون و ۳۷ هزار و ۳۲۹ کد معاملاتی این نماد کشف قیمت شد.

  • به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، تعداد ۴ میلیارد سهم شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان معادل ۱۰درصد سهام این شرکت، به‌عنوان یازدهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با نماد معاملاتی “فجهان” در فرابورس ایران عرضه و هر سهم این شرکت ۵۵۰۰ ریال کشف قیمت شد.

این میزان سهام در محدوده قیمتی ۴۵۰۰ تا ۵۵۰۰ ریال برای هر سهم و با سهمیه ۸ هزار سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شد که در نهایت با اختصاص ۱۴۲۵ سهم به ۳ میلیون و ۳۷ هزار و ۳۲۹ کد معاملاتی این نماد کشف قیمت شد.

شایان ذکر است متعهدین عرضه این نماد، شرکت ملی صنایع مس ایران به میزان ۲ میلیارد سهم معادل ۵ درصد و موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران به میزان ۲ میلیارد سهم معادل ۵ درصد سهم این شرکت، مشاور عرضه شرکت کارگزاری ارگ هومن، متعهد خرید شرکت سرمایه‌گذاری آتیه اندیشان مس و بازارگردان صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی امید ایرانیان هستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=153578

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here