قیمت میوه و سبزیجات در میدان میوه و تره بار چند؟ +جدول

0
۲۶۳ بازدید

قیمت عمده فروشی انواه میوه، صیفی و سبزیجات برای فروش درمیدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران اعلام شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، قیمت عمده فروشی انواه میوه، صیفی و سبزیجات برای فروش درمیدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران اعلام شد؛ این قیمت ها ملاک قیمت گذاری انواع محصولات کشاورزی در شهر تهران است. بر اساس اعلام اتحادیه بار فروشان خرده فروشان سطح شهر می توانند حداکثر ۳۵ درصد به این قیمت ها اضافه کنند.

قیمت هر کیلوگرم انار ۷ تا ۱۱ هزار تومان،انگور بی دانه زرد ۷ تا ۱۱ هزار تومان، انگور بی دانه قرمز ۱۰ تا ۱۶ هزار تومان، انگور شاهانی ۸ تا ۱۲ هزار تومان، انگور عسگری ۶ تا ۹ هزار تومان، انگور کندری ۸ تا ۱۲ هزار تومان، و انگور مهری ۵ تا ۹ هزار تومان است.

قیمت هر کیلوکرم پسته تازه ۵۵ تا ۷۵ هزار تومان، الو شابلون ۷ تا ۱۲ هزار تومان، خربزه ۲ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، خیار رسمی ۴ تا ۷ هزار تومان و خیار گلخانه ای ۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۶ هزار و ۵۰۰ تومان است. قیمت هر کیلوگرم سیب گلاب و سیب دورنگ ۸ تا ۱۲ هزار تومان، سیب زرد ۷ تا ۱۰ لبنانی ، سیب قرمز ۶ تا ۹ هزار تومان،شلیل شب رنگ ۵ تا ۱۱ هزار تومان، طالبی ۳ تا ۴ هزار تومان و موز هزار و ۵۰۰ ۱۵ تا ۱۸ هزار تومان است.

قیمت عمده فروشی هرکیلوگرم سیب زمینی هزار و ۷۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان هزار تومان، پیاز هزار تومان ، گوجه هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۷۰۰ تومان، سبزی جور ۲ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان و سبزی خوردن ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=113968