قیمت میوه در هفته ای که گذشت

0
۱۲۵ بازدید

هر کیلوگرم انار شیراز بدون تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته از ۱۲ تا ۱۹ هزار تومان، هر کیلوگرم انار دماوند بدون تغییر قیمت ۱۲ تا ۱۹ هزار تومان رسید.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایلنا؛ بر اساس نرخنامه جدید اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره بار تهران، در بین میوه‌های پر مصرف، هر کیلوگرم موز با افزایش ۲ هزار تومانی در کف به قیمت ۳۴ هزار تومان و افزایش ۲ هزار تومان در سقف به قیمت ۴۷ هزار تومان، هر کیلوگرم نارنگی بندری با افزایش ۲ هزارتومان در کف به قیمت ۲۲ هزار تومان و افزایش یک هزار تومان در سقف به قیمت ۲۸ هزار تومان، هر کیلوگرم نارنگی پیچ با افزایش ۲ هزار تومان در کف به قیمت ۱۳ هزار تومان و افزایش یک هزار تومان در سقف به قیمت ۱۸ هزار تومان و هر کیلوگرم کیوی با افزایش یک هزار تومان در کف به قیمت ۱۱ هزار تومان و افزایش یک هزار تومان در سقف به قیمت ۱۸ هزار تومان رسیده است. در بین میوه‌های پر مصرف تعدادی نیز در یک هفته گذشته تغییر قیمت نداشته‌اند.

بر این اساس هر کیلوگرم انار شیراز بدون تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته از ۱۲ تا ۱۹ هزار تومان، هر کیلوگرم انار دماوند بدون تغییر قیمت ۱۲ تا ۱۹ هزار تومان، هر کیلوگرم انگور شاهرودی بدون تغییر قیمت ۱۱ تا ۱۶ هزار تومان، هر کیلوگرم تامسون شما بدون تغییر قیمت ۹ تا ۱۳ هزار تومان، هر کیلوگرم پرتقال جنوب بدون تغییر قیمت ۱۰ تا ۱۳ هزا رتومان، هر کیلوگرم خرمالو کن بدون تغییر قیمت ۱۴ تا ۲۲ هزار تومان، هر کیلوگرم سیب زرد دماوند بدون تغییر قیمت ۸ تا ۱۶ هزار تومان، هر کیلوگرم سیب قرمز دماوند ۵ تا ۹ هزار تومان، هر کیلوگرم سیب زرد لبنانی بدون تغییر قیمت ۷ تا ۱۶ هزار تومان، هر کیلوگرم نارنگی تانجو جنوب بدون تغییر قیمت از ۷ تا ۱۱ هزار تومان، هر کیلوگرم نارنگی تخم پاکستانی جنوب بدون تغییر قیمت از ۱۲ تا ۱۸ هزار تومان و هر کیلوگرم هندوانه میناب بدون تغییر قیمت از ۲ هزا رو ۵۰۰ تا ۳ هزا رو ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد. تنها میوه‌ای که در هفته گذشته کاهش قیمت داشته لیموه شیرین است.

در حال حاضر هر کیلوگرم لیمو شیرین با کاهش ۲ هزار تومان در کف با قیمت ۹ هزار تومان و کاهش یک هزار و ۵۰۰ تومانی در سقف با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد. گفتنی است؛ فاصله قیمت میادین و خرده فروشی‌های سطح شهر با توجه به سود قانونی در نظر گرفته شده، نباید بیش از ۳۵ درصد است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=135061

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here