قرنطینه های جدید اقتصاد انگلیس را ضعیف کرد

0
۲۴۵ بازدید

وزیر بهداشت انگلیس تاکید کرد: اقدامات سخت‌گیرانه در چندین منطقه از انگلیس باید تا مدتی پابرجا بماند چون کنترل نوع جدید ویروس کرونا که اخیراً ظهور کرده، بسیار سخت است.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، وزیر بهداشت انگلیس گفت تأثیرات اقتصادی قرنطینه‌های جدید کرونایی در بحبوحه موج جدید همه‌گیری ویروس کرونا بسیار شدید خواهد بود.

مت هنکاک تاکید کرد اقدامات سخت‌گیرانه در چندین منطقه از انگلیس باید تا مدتی پابرجا بماند چون کنترل نوع جدید ویروس کرونا که اخیراً ظهور کرده، بسیار سخت است.

وی گفت:«واقعاً باید شرایط را تحت کنترل درآوریم. با توجه به سرعت سریع‌تر گسترش این نوع جدید از ویروس، کنترل آن تا زمان توزیع واکسن بسیار سخت خواهد بود».

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس در روز شنبه محدودیت‌های سختگیرانه‌تری را اعلام کرد. مردم از دیدار خانواده و دوستان خود در تعطیلات کریسمس محروم خواهند بود.

وزیر بهداشت انگلیس اضافه کرد دولت قرار است شرایط واکسینه شدن نیم میلیون نفر را تا پایان هفته فراهم کند. لازم است شهروندان مناطقی که اعلام شده باید در خانه بمانند، مانند افراد کرونایی عمل کرده و از روابط اجتماعی دوری ‌کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=125555