در پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز پرستارتاکید شد

فرشتگان سپیدقامت، حافظان سلامت و منادیان انسانیت

0
۴۵۲ بازدید

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س)، اسوه صبر و بردباری و روز پرستار را به پرستاران صبور و مدافعان سلامت که این روزها در خط مقدم مبارزه با شیوع ویروس کرونا با ایثار، تعهد و متانت شبانه روز برای مداوای بیماران مبتلا به کووید-۱۹ تلاش می‌کنند، تبریک گفت.

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم ،حمیدرضا مومنی دراین پیام پرستاران را یار و همدم همیشگی دردمندان جسمی و روحی  و اهداء کننده نعمت سلامتی و حیات دوباره برای آنها خواند.
متن کامل این پیام به این شرح است:
سالروز میلاد مبارک حضرت زینب(س) اسوه  صبر و بردباری که به پاس صبر، ایثار و فداکاری های شبانه روزی پرستاران، این فرشتگان سپید قامت، روز پرستار نامیده شده است، برای همه حافظان سلامت، پرستاران و منادیان انسانیت و ایمان تبریک و تهنیت عرض می کنم.
مهربانی، عزت طلبی، عدالت خواهی و استقامت این بزرگ بانوی قهرمان نهضت عاشورا، امروز ه  در پرستاران عزیز در نهضت مبارزه با همه بیماری های جسمی و روحی بویژه بیماری ناشی از شیوع ویروس کرونا به زیبایی دیده می شود.
روز پرستار بهترین فرصت برای یادآوری تلاش های خستگی ناپذیرجامعه شریف پرستارانی است که با ازخودگذشتگی و عطوفت و مهر همواره  تسکین بخش دردها وآلام بیماران هستند و دراین راه، خستگی نمی شناسند.
اینجانب میلاد با سعادت حضرت زینب(س)، اسوه صبر و بردباری و روز پرستار را به تمامی پرستاران گرامی، کادر پزشکی و همه دلسوزان و حافظان سلامت  و بویژه مدیران در مجموعه شبکه بهداشت و درمان، بیمارستان و مراکز درمانی در جزیره قشم تبریک و تهنیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان، عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون آرزو می کنم.
حمید رضا مومنی
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=125407

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید