فرزانه شرفبافی به مرکز نوآوری رفت

0
۲۲۶ بازدید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف تقویت مرکز تازه تاسیس نوآوری در جزیره کیش، فرزانه شرفبافی را به سمت عضو هیات امنا و قائم مقام مدیر مرکز نوآوری منصوب کرد.

 در حکم صادره از سوی غلامحسین مظفری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش  خطاب به خانم شرفبافی آمده است: انتظار می رود از تمامی ظرفیت های موجود سازمان، سرمایه گذاران و دانشگاهیان در راستای رشد سریع مرکز نوآوری کیش و ایجاد جایگاه در ساختارهای اقتصادی جزیره کیش بهره برداری نموده و حسب تاکیدات مقام معظم رهبری و سیاست های ابلاغی دولت، ضمن ایجاد ارتباط زنده با اجزای اساسی اکوسیستم نوآوری، از شرکت‌های دانش بنیان حمایت لازم صورت گیرد.

در بخش دیگری از این حکم آمده است: امید است در سالی که  از سوی مقام معظم رهبری،  سال جهش تولید نامگذاری شده است، قرین توفیق باشید.

مرکز نوآوری کیش شهریور امسال به همراه شماری طرح های دیگر، از طریق ارتباط برخط توسط ریاست محترم جمهوری به بهره برداری رسید و اکنون بیش از ۴۰ شرکت دانش بنیان و فناور در آن مستقر هستند. این مرکز در ساختمانی ۱۱ طبقه در یکی از مناطق پرتردد جزیره واقع شده  و قرار است به همراه دیگر عناصر زیست بوم نوآفرینی ، جزیره کیش را به هاب نوآوری و دانش افزایی منطقه تبدیل کند.

فرزانه شرفبافی ۴۷ ساله، دارای دکتری هوا فضا از دانشگاه شریف، از اردیبهشت ۱۳۹۸ مدیرعاملی کیش ایر  وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش را برعهده داشت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=123688