فراخوان ۱.۳ میلیون محصول بنز به دلیل نقص فنی

0
۱۵۴ بازدید

طبق بیانیه شرکت بنز ، این خطا می تواند منجر به گزارش اشتباه سامانه از وضعیت وسیله نقلیه در صورت بروز تصادف شود.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایرنا، شرکت دایملر به دلیل مشکل احتمالی در سامانه اعلام خطر خودکار، تقریباً ۱.۳ میلیون دستگاه مرسدس بنز را در آمریکا فراخوانده است.

خبرگزاری د. پ. آ. با اعلام این خبر نوشت: طبق بیانیه این شرکت خودروسازی، این خطا می تواند منجر به گزارش اشتباه سامانه از وضعیت وسیله نقلیه در صورت بروز تصادف شود. به گفته مقامات این شرکت، مرسدس بنز آمریکا گزارشی از مواردی که این نقص منجر به خسارت مالی یا جراحت اشخاص شده باشد، در دست ندارد.

طبق گفته مقامات این شرکت در ایالات متحده، مدل های متعددی که بین سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۱میلادی ساخته شده اند از جمله خودروهای کلاس A تا S در این فراخوان قرار می گیرند. آنها امیدوارند با بروزرسانی نرم افزار سامانه تماس اضطراری، مشکل به وجود آمده را رفع نمایند.

شرکت دایملر آگ ابرشرکت خودروسازی آلمانی و چندملیتی که مقر آن در شهر اشتوتگارت است، از لحاظ میزان درآمد سالیانه، پس از تویوتا و گروه فولکس‌واگن، سومین خودروساز بزرگ جهان به‌شمار می‌آید. این ابرشرکت، از نظر تعداد خودروهای تولید شده، در رتبه چهاردهم قرار دارد و بزرگترین تولید کننده کامیون در جهان به شمار می رود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=133567