فراخوان نخستین جشنواره رادیویی “دلصدا” در شهر زیر زمینی

0
۹۷ بازدید

سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره رادیویی “دلصدا” به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، سید محمد نقیب ضمن گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و روز پرستار گفت: علاقه‌مندان به شرکت در نخستین جشنواره رادیویی “دلصدا” باید پادکست‌های ارسالی خود را در قالب  حداقل ۶۰ و حداکثر ۹۰ ثانیه و با فرمت mp3 تهیه و تولید کنند.
وی با اشاره به اینکه موضوعات این جشنواره در خصوص سالروز ولادت حضرت زینب(س)، تکریم مقام پرستار و تجلیل از زحمات کادر درمان در ایام بیماری کرونا است، افزود: علاقه‌مندان می توانند آثار خود را تا روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماه ۱۴۰۰ به نشانی farhangimetro@tehran.ir با ذکر دقیق مشخصات و شماره تماس ارسال نمایند.
نقیب گفت: به تمامی نفرات شرکت کننده از طرف دبیرخانه جشنواره لوح تقدیر اهداء خواهد شد. همچنین از نفرات برتر و مستعد، جهت همکاری به صورت افتخاری با “رادیو مترو” دعوت به عمل خواهد آمد.
سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی خاطرنشان کرد: به نفر اول ۱۰ میلیون ریال، نفر دوم ۷ میلیون ریال، نفر سوم ۵ میلیون ریال و نفرات چهارم تا دهم ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اهدا خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=164323

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here