پیرو نارنجی شدن شرایط منطقه

فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی بازگشایی شد

0
۲۷۶ بازدید

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی مهدی کاظمیان سخنگوی سازمان از بازگشایی فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی به روی گردشگران خبر داد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به اعلام ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و ابلاغیه ستاد مبارزه با کرونا این منطقه که به نارنجی شدن وضعیت کرونایی منطقه اشاره دارد، اظهار داشت: براین اساس به منظور تداوم فعالیت مشاغلی که در شرایط نارنجی از امکان خدمات رسانی برخوردار می باشند دربهای فاز تجارت و گردشگری در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۳۰ و ۲۹ آذر تا ساعت هجده باز بوده و اصناف مجاز به فعالیت می باشند.
وی بابیان اینکه از روز دوشنبه اول دی ماه مجتمع های تجاری منطقه فعالیت های عادی خود را از سرخواهند گرفت، اضافه کرد: باعنایت به شیوه نامه ستادملی مقابله با بیماری کرونا مشاغل گروه های یک و دو مجاز به فعالیت و ارائه خدمات با رعایت دستورالعمل های بهداشتی می باشند.
سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی اضافه کرد: علاوه بر مراکز تجاری و اماکن تفریحی در فاز تجارت و گردشگری منطقه،مرکز شماره گذاری خودروهای پلاک منطقه نیز آماده خدمت رسانی به ارباب رجوع می باشد.
گفتنی است پیش از این به دلیل قرمز شدن شرایط کرونایی شهرستان بندر انزلی، به منظور اعمال محدودیت های ناشی از تغییر وضعیت منطقه، و حفاظت از سلامت گردشگران و فعالین اقتصادی به مدت پنج روز خدمات رسانی در فاز تجاری و گردشگری منطقه، قطع و درب ها این فاز،بسته شده بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=125380