کد خبر: 3372
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳

غریب‌پور: تمام ادعاهای انتظامی کذب است

غریب‌پور: تمام ادعاهای انتظامی کذب است

چند وقتی است بحث بر سر موزه انتظامی نقل محافل هنری است، این موزه بدون اینکه افتتاح شود به بهره برداری رسیده است.
چندی پیش عزت‌الله انتظامی در مصاحبه‌ای اعلام کرد؛ از کار بهروز غریب‌پور برای طراحی خانه‌اش به منظور ساخت موزه‌ی دیجیتالی رضایت ندارد. این مسئله به همین جا ختم نشد. بهروز غریب‌پور هم در جوابیه‌ای اعلام کرد: تک تک اتفاقاتی که روی خانه آقای بازیگر افتاده است با نظر ایشان بوده و به وسیله‌ی دوربین تمام لحظات آن ضبط شده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا، قرار بود خانه آقای بازیگر که حالا به موزه تبدیل شده با حضور او افتتاح شود اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است. عزت‌الله انتظامی و بهروز غریب‌پور هریک روایتی مختلف از عدم راه‌اندازی این موزه دارند.
بهروز غریب‌پور درباره سخنان عزت‌الله انتظامی به ایلنا گفت: ایشان بارها مطرح کردند که من از ساخت این موزه راضی نیستم درحالیکه به همان تعداد هم حرفشان را پس گرفتند. تک تک تغییراتی که منزل ایشان به منظور ساخت موزه‌ی دیجیتالی کرده است با نظر مستقیم ایشان بوده و مستنداتش موجود است، بنابراین چیزی نیست که آقای انتظامی زیر آن بزند.
او ادامه داد: ما قرار بود با حضور آقای انتظامی؛ موزه‌ی ایشان را افتتاح کنیم اما متاسفانه ایشان گفتند به دلیل بیماری نمی‌توانند در مراسم حضور پیدا کنند به همین خاطر مراسم افتتاحیه متوقف شد و موزه به بهره‌برداری رسید و آقای جوزانی به عنوان رئیس منصوب شدند.
غریب‌پور گفت: آقای انتظامی گذشته‌ی معتبری دارند ولی امروز دارند روی خودشان معامله می‌کنند. متاسفانه ایشان هر وقت انتظار مالی دارند؛ این اعتراضات را شروع می‌کنند. من نه مشایی هستم نه احمدی‌نِِژاد. اگر قرار باشد با مدرک افشاگری کنم اتفاقات خوبی درباره‌ی مبالغی که به ایشان پرداخت شده؛ نخواهد افتاد.
او ادامه داد: مبلغ ۳ میلیارد و چهارصد میلیون تومان بابت خرید خانه جدید، ۱ میلیارد و هشتصد میلیون تومان بابت خرید آپارتمان و ۲ میلیارد و هشتصد میلیون تومان هزینه‌ی ساخت موزه شده است. حالا از کادوهایی که به عناوین مختلف ایشان دریافت کرده‌اند؛ بگذریم.
غریب‌پور در پایان گفت: از زمانی که کافی شاپ موزه به اجاره‌ی نوه آقای انتظامی درآمده؛ ایشان روزی سه ساعت در موزه حاضر هستند تا کماکان این سئوال باقی بماند که ایشان اگر به لحاظ جسمی نمی‌توانستند در افتتاحیه‌ی موزه شرکت کنند چگونه این همه ساعت را در کافه موزه می‌گذرانند؟!