کد خبر: 5161
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳
گروه : ایران

عیادت مجدد رییس‌جمهور از مقام معظم رهبری؛ رهبر معظم انقلاب: من همیشه شما را دعا می‌کنم

عیادت مجدد رییس‌جمهور از مقام معظم رهبری؛ رهبر معظم انقلاب: من همیشه شما را دعا می‌کنم

       رئيس‌جمهور سلام "پوتين" را به "آقا" رساند/در ملاقات با سران کشورها، تمام رؤسا و بطور ويژه رئيس جمهور روسيه، جوياي احوال جنابعالي بودند و سلام‌هاي خود را ابلاغ کردند.

رئيس‌جمهور در جريان عيادت از رهبر معظم انقلاب با اشاره به سفر پنج روزه خود گفت:‌ در ملاقات با سران کشورها، تمام رؤسا و بطور ويژه رئيس جمهور روسيه، جوياي احوال جنابعالي بودند و سلام‌هاي خود را ابلاغ کردند.
به گزارش   پايگاه اطلاع‌رساني دفتر مقام معظم رهبري،حجت الاسلام روحاني رئيس جمهوري اسلامي ايران در بازگشت از سفر پنج روزه به دو کشور آسياي ميانه، صبح  روز  شنبه  براي دومين بار با حضور در بيمارستان محل بستري رهبر معظم انقلاب اسلامي از حضرت آيت الله خامنه‌اي عيادت کرد.
آقاي روحاني با اظهار خرسندي از سلامتي و نشاط جسمي و روحي رهبر انقلاب، طول عمر و بهبود کامل ايشان را در خدمت به ملت ايران، جهان اسلام، انقلاب اسلامي و فرهنگ اسلامي از خداوند متعال مسألت و تأکيد کرد: وجود رهبر معظم انقلاب حرکت رو به رشد نظام اسلامي را تضمين مي‌کند.
همچنين رهبر معظم انقلاب در اين ديدار براي موفقيت رئيس جمهور و دولت در انجام وظايف خود دعا و خطاب به آقاي روحاني خاطرنشان کردند: من هميشه شما را دعا مي‌کنم.
رئيس‌جمهور نيز با تشکر از لطف و محبت رهبر انقلاب اسلامي، اظهار داشت که تاکنون دولت در سايه همين حمايت‌ها توانسته از برخي مشکلات عبور کند و ان شاء الله از بقيه مشکلات نيز به همين صورت عبور خواهيم کرد.
آقاي روحاني همچنين با اشاره به سفر پنج روزه خود به دو کشور آسياي ميانه و شرکت در اجلاس سران سازمان همکاري شانگهاي، ديدارها و مذاکرات انجام گرفته را بسيار خوب و سازنده توصيف کرد و افزود: در ملاقات با سران کشورها، تمام رؤسا و بطور ويژه رئيس جمهور روسيه، جوياي احوال جنابعالي بودند و سلام‌هاي خود را ابلاغ کردند.
آقاي روحاني رئيس جمهور دوشنبه هفته گذشته و ساعتي پس از انجام عمل جراحي بر روي رهبر معظم انقلاب نيز براي عيادت از ايشان در بيمارستان حاضر و سپس عازم سفر خارجي شده بود.