علمدار نیامد

0
۲,۷۸۳ بازدید

سردار دل‌ها که هر بار و در اکثر سخنرانی ها و در دعای پایان جلسه آرزوی شهادت و پیوستن به یاران شهیدش را از خداوند طلب می‌کرد.

سردار دل‌ها که هر بار و در اکثر سخنرانی ها و در دعای پایان جلسه آرزوی شهادت و پیوستن به یاران شهیدش را از خداوند طلب می‌کرد.

این شهید در منطقه اروند کنار، دعا کرد خدایا به آن نمازها که در کنار این نهرها خوانده شد قسمت میدهیم عاقبت ما را ختم به شهادت کن. سردارم، حاج قاسم سلیمانی بالاخره در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی به آرزویت رسیدی. سردار، یک عمر برای آرامش و امنیت کشورمان، لحظه ای چشم برهم نگذاشتی، اما چه بیرحمانه زمانی که همه ما چشم روی هم گذاشته و در خواب آرام به سر می بردیم دشمنان تو را از ما گرفتن. امروز اگر خبر شهادت حاج قاسم رسید، باید بدانیم که این جبهه هزاران مالک اشتر دارد و تیغ تدبیر سید علی هنوز هست.مبادا سست شویم، خون حاج قاسم مایه حیات اسلام خواهد بود کما اینکه خون سید الشهدا اسلام را حیات بخشید مبادا نا امید شویم. تمامی تلاشهایمان در کشور این باشد که خوداتکا و وابستگیمان را در تمامی حوزه ها دنبال کنیم. دشمن همین است ، تحریم، تروریسم اقتصادی، ترور. ما باید در تمامی حوزه ها، راهمان راه شهدا باشد. پاسدارنمان را با فعالیت و خوداتکای اقتصادی پشتیبانی کنیم.این ترور نباید ما را ازاهدافمان نا امید کند، بلکه قوی تر باید باشیم. انتقام سر جایش. سپاهیانمان، ارتشیان و همه نظامیان دیگر می دانند چه کنند. اختلافات را کنار بگذاریم. دشمن دنبال همین اختلافات است. وقتی پیشرفت و خوداتکای در اقتصادمان می بیند، تحریم می کند، ترور می کند. ما باید بدانیم راه همان(مقاومت) درست است. این راه، راه پایداری است. ما باید با اتحاد و همبستگی تا پای جانمان برای کشورو نظاممان و اقتصادمان ایستاده و در کنار هدایت های حکیمانه امام خامنه ای “مدظله العالی” در اهدافمان راسخ تر باشیم. الان برخی باید بفمهند که مفهوم مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل چیست. الان باید از خواب بیدار شوند. دشمنان و مزدوران هنوز فرزندان ایران را نشناختند و نمی دانند که فرزندان روح‌الله و سیدعلی پایانی جز شهادت ندارند و قطره قطره خون پاک هر سرباز انقلاب درخت تناور انقلاب اسلامی را استوارتر می‌کند.‏
دور نیست آن روزی که مداحان ما بخوانند که حاج قاسم نبودی ببینی قدس آزاد و خون یارانت پرثمر گشته…‏

اسرافیل بزارپور -کارشناس اقتصادی

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=104093