کد خبر: 2126
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۳

عرضه ۱۰۰درصدی اوراق مرابحه گلوگزان در فرابورس

عرضه ۱۰۰درصدی اوراق مرابحه گلوگزان در فرابورس

گروه بازارسرمایه : شرکت تامین سرمایه نوین، ۱۰۰درصد از اوراق مرابحه گلوکزان را به صورت یکجا و به قیمت پایه هر ورقه یک میلیون و ۳۴ هزار و ۵۲۱ ریال یک شنبه ۱۱خرداد در بازار فرابورس عرضه می کند ‎.
‎‏۱۰۰درصد از اوراق مرابحه گلوکزان معادل ۲۰۰ هزار ورقه از سوی شرکت تامین سرمایه نوین یک شنبه ۱۱خرداد در بازار ابزار های نوین مالی به صورت یکجا عرضه می شود‎.
‎این بلوک ۲۰۶.۹ میلیارد ریالی به منظور تامین مالی اوراق مرابحه گلوکزان و به قیمت پایه هر ورقه یک میلیون و ۳۴ هزار و ۵۲۱ ریال به فروش می رود‎.
‎شرایط پرداخت ثمن معامله به صورت یکجا و پرداخت ۶.۹ میلیارد ریال به صورت نقد ،حداکثر طی ۲روز کاری پس از انجام معامله بوده؛ همچنین از دیگر شرایط آن پرداخت مابقی ثمن معامله طی یک فقره چک به تاریخ سررسید ۳۰ تیر ۹۳ و ارائه چک قابل تعویض با ضمانت نامه بانکی معادل ۲۰۰ میلیارد ریال یا سهام قابل معامله در بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران معادل ۳۰۰میلیارد ریال عنوان شده است‎.
‎این گزارش می افزاید: شرکت شاهد ۲.۲۲درصد از سهام شرکت بیمه پاسارگاد معادل ۲۰ میلیون و ۱۶۰هزار سهم را یک شنبه ۱۱خرداد به صورت یکجا و نقد روی میز فروش بازار اول فرابورس می گذارد‎.
‎ارزش این بلوک ۸۳.۶ میلیارد ریال بوده و به قیمت پایه هر سهم ۴۱۵۰ ریال توسط شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن عرضه می شود.‏