عراق و کشورهای عربی مشتری مبلمان ایرانی/تخفیف ۵ تا ۲۵ درصدی در نمایشگاه مبلمان

0
۲۹۶ بازدید

در افتتاحیه نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون عنوان شد

گروه بازار
bazar@jahaneghtesad.com
نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون با حضور ۱۴۵تولیدکننده داخلی و با تخفیف ۵ تا ۲۵ درصدی از امروز به مدت ۵ روز در مصلای امام خمینی تهران برپا شد.
به گزارش خبرنگار جهان اقتصاد، صفر حسن زاده مدیر اجرایی نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون در مراسم گشایش این نمایشگاه که در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران انجام شد، با بیان اینکه این نمایشگاه در مساحتی حدود ۱۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی برگزار می‌شود، گفت : ۱۴۵ تولید کننده داخلی آخرین تولیدات مبلمان و لوستر خود را که مطابق با طرح‌های داخلی است، در معرض دید خریداران قرار می‌دهند.
وی افزود: مبلمان و لوستر عرضه شده در این نمایشگاه با ۵ تا ۲۵ درصد تخفیف عرضه می‌شود و اتحادیه تولید کنندگان مبلمان نیز کار قیمت گذاری و نظارت بر عرضه با قیمت‌های مصوب را برعهده دارد.
مدیراجرایی نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون همچنین نرخ لوسترهای عرضه شده در این نمایشگاه را از ۳۰۰ هزار تومان تا ۲٫۵ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: هیچ کالای خارجی در این نمایشگاه عرضه نمی‌شود و تمامی کالاهای عرضه شده تولید داخل هستند.
وی در مورد مشارکت تولید کنندگان مبلمان در طرح خرید کالا که برای خروج از رکود پیش بینی شده است، اظهار کرد: مشکلی در طرح خرید کالا دیده نمی شود، اما تا کنون برنامه ریزی از سوی اتحادیه برای مشارکت در این طرح صورت نگرفته است.
حسن زاده بیان کرد: مبلمان عرضه شده در این نمایشگاه قابلیت رقابت با تولیدات خارجی را دارد.
وی در مورد صادرات مبلمان هم به این نکته اشاره کرد که تولیدات ایرانی به کشورهای حاشیه خلیج فارس و عراق صادر می‌شود.
در این مراسم دهقانی دبیرکمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز با اشاره به اینکه دولت در دو سال گذشته مهار تورم را هدف قرار داده است، گفت: اکنون سیاست‌های ضد رکود در دستور کار قرار گرفته که اگرچه دیر اما به جا اتخاذ شده است.
دهقانی بر این نکته تاکید کرد که این سیاست‌ها نباید منجر به رکود شود چون عدم کنترل تورم زیان تولید کنندگان را به دنبال خواهد داشت.
دهقانی خاطرنشان کرد: میزان خودروهای انبار شده در پارکینگ خودروسازان به فروش رفته و به منظور کنترل تورم نباید ادامه یابد.
دبیرکمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: ایراد بسته اقتصادی دولت برای خروج از رکود آن است که این تصمیم اگرچه باید اتخاذ می شد، اما دیر اعمال شده است و تولید کنندگان زیادی از رکود بیش از دو سال گذشته زیان دیده اند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=19109