عده ای قلم هایشان برای تخریب دولت و استاندار چرب شده است !

0
۱,۰۷۹ بازدید

 

عرفان زاهدی*

در حملات پی در پی با شیب های ملایم و چاله چوله های تند کذایی ، ساختگی ذهن عده ای بی کار منتقدنما به استاندار سیستان و بلوچستان در این چهار سال و آینده قطعاً به ترکستان هم نخواهیم رسید ! چه برسد زمان گذاشتن به آبادی شمال و جنوب استان یا فکر کردن برای توسعه و ارائه راهکار !

کاش از قلم های چرب شده مان حالا چه اینوری و چه آنوری کمی راهکار و پیشنهاد بر روی صفحه رسانه های منتسب می چکید !

این همه ما و شما داد زدیم و گفتیم دمتان گرم ، آری ، فضای نقد ما را می سازد و فضای تخریب ما را به عقب می راند .

حال و روز تربیون های آزاد شده تان در این چهار سال قطعاً نقدی را بیان نمی کند ، چون آنقدر درگیر منافع و متامع شخصی و سیاسی قبل و بعد انتخابات شده ایم که فرق ندارد چه کسی را تخریب می کنیم ! رئیس جمهور یا استاندار ؟ وزیر آموزش و پرورش یا رئیس اداره شهرستان ؟!

به هر قیمتی شده می خواهیم مطالبه گر بشویم و مطالبه گر جلوه داده شویم ، به قیمت تخریب ، مخاطب جذب کنیم و شهرتی هم تنگ نام مان بچسبد ! خب خدا بدهد برکت .

شرایط حاکم در سیستان و بلوچستان چه در شمال و جنوب آن ما را به انصاف وا می دارد که همیشه در تاریکی و روشنایی شما دم زدید و ما دفاع کردیم !

چهار تذکر که تاریخ تولیدش یکسال می گذرد می شود انصاف ! اجرا ، عمل و ارائه گزارش خدمات به مردم آن هم توسط شخص استاندار می شود بی انصافی !

مگر خودتان در دولت قبل نمی گفتید خدا می داند پدر چه کسی را بیامرزد !

بی انصافی های در حد اعلا ما را رستگار نمی کند ، چون سینه سپر شدن برای کسب قدرت و وارونه جلوه دادن خدمات و موضوعات ارثیه ای شده است برای نسل بعد از ما و متاسفانه وای بر بی انصافی و خیانت مان به آینده !

هدفم از قلم خشک و خالی ام که آن هم برای بیخیال نبودن ذهن را می خراشد ، دفاع محض از عملکرد شخص اوسط هاشمی نیست ولی اگر وجدان خود را قاضی قرار دهیم به عملکرد جهادی تیم استانداری سیستان و بلوچستان در توسعه استان بنگریم به خوبی می توان دریافت که اخلاق مداری و حسن خلق از بارزترین ویژگی های استانداری است که تربیون ها را به روی کوچک و بزرگ باز گشاده است تا از روی همان انصاف همیشگی برای توسعه استان بنویسند ، گزارش دهند و نقد کنند فرقی ندارد شمال یا جنوبش چون عدم پیشرفت و توسعه هر نقطه از استان دودش هر دو سمت را کور و خفه می کند .

از سوی دیگر چیزی که تیم اوسط هاشمی و عملکردش را متمایز می کند کارنامه او ، سفرهای متعدد اعضای کابینه ، افتتاحیه پروژه ها در زمان دور از انتظار ، محقق شدن آرزوهای دست نیافتنی سی و چند ساله ، نقدپذیر بودن ، سفرهای متعدد و سرکشی های سر زده از مناطق استان بوده است .

اما در مقابل افرادی اهرم و ابزار عده ای مست قدرت شده اند که در پی کسب شهرت امیرکبیر در سطح روستا ، شهر و استان هستند و به هر دری می زنند برای خودنمایی و رسیدن به کارنامه درخشات وقتی می بینند کاری از دستشان ساخته نیست !

همواره مروت را ضمیمه نوشته هایمان کنیم ، اوسط هاشمی چه برود و چه بماند خادم مردم استان هست و وظایفش را باید به نحو احسن اجرا کند ولی خاطره ای که در آینده از ما همچون دیگر استانداران در ذهنش باقی می ماند ، همان حدیث های مفصل گذشته است و ما می مانیم و کارنامه ای که نمی خواهیم درس بگیریم !

فعال سیاسی اصلاح طلب در سیستان و بلوچستان

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=66015