ظریف: قدم در نبرد دیپلماتیک پرتلاطمی گذاشته ایم

0
۲۰۸ بازدید


  “محمد جواد ظریف” وزیر امور خارجه گفت: در سایه توکل، مقاومت و پایداری و الگوگیری از راه روشن شهدا، قدم در مسیر نبرد دیپلماتیک پرتلاطم و پرفراز و نشیب بین المللی گذاشته ایم.
 به گزارش ایرنا، ظریف روز شنبه در مراسم گرامیداشت شهدای دیپلمات که با حضور مدیران ارشد وزارت امور خارجه و جمعی از روسای نمایندگی جمهوری اسلامی که در دفتر مطالعات سیاسی و بین المللی برگزار شد، تاکید کرد: ما شهدای معزز را همچنان ناظر بر رفتار، کردار و عملکرد خود می دانیم و این واقعیت، مسوولیت سنگینی را بر دوش ما نهاده است که نه تنها باید مراقب رفتار خود بوده، بلکه باید در پاسداری از این نمونه های مقاومت، پر تلاش ظاهر شویم.
وزیر امور خارجه با خوش آمدگویی به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران وزارت امور خارجه و با یادآوری شانزدهمین سالگرد شهادت مظلومانه شهدای مزار شریف گفت: شهیدان، نمونه واقعی مقاومت و حراست از ارزش ها و تضمین کننده انقلاب و ارزش های ما هستند.
رییس دستگاه دیپلماسی ادامه داد: ما به برکت خون شهدا و توکل به خدای متعال در جهت پاسداشت اهداف مقدس نظام، منویات رهبر معظم انقلاب و در جهت گرامیداشت خون شهیدان و امام شهدا گام برمی داریم.
ظریف با یادآوری تهاجم رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه گفت: امروز در غزه به خوبی شاهدیم که جنایتکاران صهیونیست پس از یک ماه کودک کشی، در برابر مقاومت مردم غزه، درخواست آتش بس می کنند.
وی اضافه کرد: در واقع آنچه دشمنان انقلاب و اسلام را از پای در می آورد، حس مقاومت و پایداری است که شهدا بهترین و والاترین نمونه این مقاومت هستند.
وزیر امور خارجه یادآور شد که خانواده معزز شهدا، بالاترین ایثار را در راه پایداری و پاسداری از اهداف انقلاب به عمل آورده اند.
بر اساس گزارش اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، ظریف در این مراسم با اهدای لوح های یادبود به خانواده های معظم شهدای وزارت امور خارجه، از آنان تجلیل کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=4301