ظرفیت پیش فروش یک ساله ایران خودرو اعلام شد

0
۹۶ بازدید

ظرفیت محصولات ایران خودرو در پیش فروش یک ساله برای هر خودرو اعلام شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو امروز یک شنبه ۴ دی ماه انجام شد. مشخصات متقاضیان منتخب این طرح از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اعلام و همچنین پیامک اطلاع رسانی برای مخاطبان ارسال خواهد شد.

منتخبان به مدت ۵ روز مهلت خواهند داشت تا به واریز ، مبلغ پیش پرداخت براساس بخشنامه اقدام کنند و در صورت واریز نکردن وجه، نفرات فهرست ذخیره، جایگزین خواهند شد.

در طرح پیش فروش ۵ محصول ایران خودرو پژو پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ۲، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای، رانا پلاس، و سورن پلاس با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماه عرضه شده است. در قرعه کشی امروز برای محصول پژو پارس سال ۲۳۷ هزار و ۵۰۹ نفر برای ۴ هزارخودرو ثبت نام کرده بودند در پژو ۲۰۶تیپ دو نیز ۱۴۹ هزار و ۲۳۵ نفر برای دو هزار دستگاه خودرو ، پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۱۵۱ هزار و ۳۳۷ نفر برای دو هزار دستاه خودرو، رانا پلاس ۳۶ هزار و ۶۱۰ نفر برای دو هزار دستگاه خودرو و در سورن پلاس ۹۵ هزار و ۴۱۸ نفر برای ۴ هزار خودرو اقدام به ثبت نام کرده بودند. در مجموع در این طرح ۶۷۰ هزار و ۱۰۹ نفر برای خرید ۱۴ هزار خودرو به رقابت پرداخته بودند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=127657