طرح ممنوعیت خروج ماهی، مرغ و گوشت ویژه گردشگران خارجی از منطقه آزاد اروند اجرا شد

0
۱,۹۰۶ بازدید

سید علی موسوی اظهار داشت: در این راستا جلسه ای با حضور راسای #اتحادیه_مرغ، #ماهی و #گوشت، #شیلات، #صنعت، #معادن و #تجارت شهرهای آبادان و خرمشهر و #هنگ_مرزی تشکیل شد و قرار بر این شد که برخرید #گردشگران_خارجی نظارت و خروج #اتباع_خارجی از #مرز_شلمچه نیز کنترل شود.

افتخار فرج
اهواز-خبرنگار جهان اقتصاد

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب ‌و کار منطقه آزاد اروند از اجرای طرح ممنوعیت خروج ماهی، مرغ و گوشت ویژه گردشگران خارجی خبر داد و گفت: به منظور حمایت از حقوق مردم و تنظیم بازار خرید گوشت، ماهی و مرغ توسط گردشگران خارجی ممنوع شد.

سید علی موسوی اظهار داشت: در این راستا جلسه ای با حضور راسای اتحادیه مرغ، ماهی و گوشت، شیلات، صنعت، معادن و تجارت شهرهای آبادان و خرمشهر و هنگ مرزی تشکیل شد و قرار بر این شد که برخرید گردشگران خارجی نظارت و خروج اتباع خارجی از مرز شلمچه نیز کنترل شود.

وی در ادامه گفت: اتحادیه آبزیان نیز مکلف به کنترل صیادان در هنگام عرضه ماهی به فروشندگان شد و قرار شد که صیادان محصول صید خود را در دریا به فروش نرسانند.

موسوی تصریح کرد: از این پس بازرسان اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه به صورت مشترک بر بازار نظارت کرده و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با متخلفان برخورد می شود.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=86121