طبقه‌بندی ۱۵ شرکت فرابورسی اعلام شد

0
۱۰۲ بازدید

شرکت فرابورس ایران با توجه به طبقه‌بندی شرکت های درج شده در بازار پایه، فهرست ۱۵ شرکت انتقالی بین تابلو سه رنگ زرد، نارنجی و قرمز را اعلام کرد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، مدیرین نظارت بر ناشران بازار پایه شرکت فرابورس ایران اعلام کرد: در راستای اجرای دستورالعمل پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار در فرابورس و اصلاحیه‌های بعدی و مصوبه ۳۰ دی کمیته درج شرکت فرابورس، طبقه‌بندی شرکت‌های درج شده در بازار پایه در قالب تابلوهای پایه زرد، نارنجی و قرمز صورت گرفت که فهرست شرکت‌های انتقالی بین تابلوهای فوق بدین شرح اعلام می‌شود:

شرکت‌های انتقالی به تابلوی “پایه زرد”: سرمایه‌گذاری اقتصاد نوین با نماد “سنوین”/ سرمایه‌گذاری معیار صنعت پارس با نماد “معیار”/ کارخانه‌های صنعتی آزمایش با نماد “لازما”/ مهندسی صنعتی روان‌فناور با نماد “خفناور” . شرکت‌های انتقالی به تابلوی “پایه نارنجی”: بانک رفاه کارگران با نماد “ورفاه”/ بیمه حافظ با نماد “وحافظ”/ پلی اکریل ایران با نماد “شپلی”/ تولید تجهیزات سنگین هپکو با نماد “تپکو” رهشاد سپاهان با نماد “حرهشا”/ سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج فارس با نماد “وپسا”/ فرآورده‌های غذایی و قند تربت جام با نماد “قجام”/ کشت و صنعت آبشیرین با نماد “آبین”/ کیسون با نماد “کیسون”/ گروه صنعتی سدید با نماد “وسدید”.

شرکت‌های انتقالی به تابلوی “پایه قرمز”: نورد و لوله اهواز با نماد “فاهواز”

بر اساس این اطلاعیه زمان توقف نمادهای مذکور در تابلوهای “پایه زرد”،”پایه نارنجی “و”پایه قرمز”و بازگشایی نمادهای مذکور در تابلوهای مربوطه توسط مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین طبقه بندی ناشر، نافی تکالیف و مسئولیت های وی درباره الزامات قانونی و مقرراتی مربوطه از جمله قانون بازار اوراق بهادار و قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی جدید نیست.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=129795