ضمن قدردانی از معاونت پیشین؛ معاون جدید سرمایه گذاری معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری منصوب شد

0
۱۰۴ بازدید

مراسم معارفه سید وحید سعادت به عنوان معاون سرمایه گذاری معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری و تودیع منوچهر رزمجو (معاون پیشین)، روز گذشته در محل ساختمان این معاونت برگزار شد.

مراسم معارفه سید وحید سعادت به عنوان معاون سرمایه گذاری معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری و تودیع منوچهر رزمجو (معاون پیشین)، روز گذشته در محل ساختمان این معاونت برگزار شد.

به گزارش جهان اقتصاد، دکتر سید امیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با صدور حکمی  دکتر «سید وحید سعادت» را به سمت معاون امور سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی خود منصوب کرد.

شناخت فرصت ها، تهدیدها، قابلیت ها و تنگناهای توسعه سرمایه گذاری و اشتغال در مناطق روستایی و محروم، افزایش فرصت های شغلی و درامدی در بخش های متنوع اقتصادی روستاییان، هماهنگی و پیگیری در تدوین راهکارهای توسعه خوشه های اقتصادی و صنعتی مرتبط با تولیدات روستایی و امور بازاریابی تولیدات و خدمات روستایی و پیگیری و هماهنگی جهت ساماندهی توسعه امر گردشگری از طریق گسترش تسهیلات قرض الحسنه خرد روستایی و متمرکز کردن کمهای فنی و مالی دستگاه های اجرایی مرتبط و ارایه برنامه های فرهنگی و اجتماعی جهت خودباوری روستاییان و هماهنگی و پیگیری تشویق و ترغیب مهاجرت معکوس به روستاها از جمله وظایف این حوزه می باشد.

در سوابق سعادت معاونت طرح و برنامه بنیاد کرامت آستان قدس رضوی، عضویت در هیات مدیره و معاونت امورشرکتها و مجامع هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری و معاونت نوسازی ناوگان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در کنار مدیریت های تخصصی در این ستاد همراه با فعالیت های عام المنفعه جهادی، تدریس در دانشگاه و فعالیت های پژوهشی به همراه تدوین کتاب و مقالات مختلف در زمینه‌های علمی دیده می شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=162409

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here