ضرورت تعیین راهبردهای سازمان تأمین اجتماعی در دوران پسا تحریم

0
۲۱۷ بازدید

گروه توسعه:

معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی بر لزوم تعیین راهبردهای سازمان در دوران پسا تحریم تأکید کرد و گفت: این راهبردها بایستی در ستاد سازمان مشخص شود و در تصمیم گیری ها باید تمام جوانب را مورد توجه قرار دهیم.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، نجات امینی در اولین جلسه ستاد همکاری‌های بین‌المللی سازمان تأمین اجتماعی بر لزوم هماهنگی کامل تمامی بخش‌های سازمان تأکید کرد و اظهار داشت: در هر یک از راهبردهای سازمان ممکن است یکی از بخش‌های سازمان محور فعالیت‌ها باشد و سایر بخش‌ها در کنار یکدیگر تکمیل کننده فعالیت‌ها باشند.

وی بر استفاده از فرصت بدست آمده در به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای برای توسعه اقتصادی و بهبود عملکرد حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد و گفت: حوزه اقتصادی تأمین اجتماعی جایگاه ارزشمندی در اقتصاد ملی دارد و متأثر از فضای اقتصادی است.

نجات امینی ادامه داد: امیدواریم با رونق اقتصادی کشور زمینه برای بهبود و ارتقاء فعالیت اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی نیز فراهم شود و امکان همکاری‌های اقتصادی بین‌المللی سازمان نیز بیش از گذشته فراهم شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=14894