مدیرعامل گاز شرکت گاز استان خراسان شمالی تأکید کرد:

صرفه جویی درمصرف گاز و رعایت دقیق نکات ایمنی

0
۱۴۹ بازدید

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی بر همکاری مشترکین گاز طبیعی در خصوص صرفه جوئی در مصرف گاز و همچنین رعایت دقیق نکات ایمنی تاکید کرد.

به گزارش  روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان شمالی، دکتر حسن رضا میربلوکی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی ضمن بیان مطلب فوق گفت: با سردشدن هوای استان از تمامی مشترکین عزیز تقاضا داریم که در مصرف گاز نهایت صرفه جوئی را بعمل آورده تا در استمرار و تامین جریان گاز مشکلی پیش نیاید و با اطمینان فصول سرد سال سپری شود.

وی افزود: مصرف کنندگان عزیز باید توجه کنند در فصول سرد سال از لباس های ضخیم زمستانی استفاده کنند تا مجبور نباشند که شعله بخاری یا شوفاژ را زیاد کنند و همچنین شعله های بخاری را تا حد امکان کم کرده تا ضمن صرفه جویی در مصرف گاز، از پرداخت هزینه های اضافی گازبها نیزجلوگیری شود.

میربلوکی تصریح کرد: از مهمترین موارد دیگری که مشترکین عزیز باید به آن توجه داشته باشند، تنظیم دمای اتاق در حد استاندارد بین ۱۸ تا ۲۱ سانتیگراد است که دمای رفاه بوده و رعایت آن نقش زیادی در کاهش مصرف گاز دارد.

مدیرعامل شرکت گازاستان خراسان شمالی افزود: مشترکین گرامی دقت داشته باشند شیلنگ‌های گاز را بوسیله بست فلزی مناسب به شیرمصرف و وسایل گازسوز وصل و هیچگاه ازشیلنگ‌های فرسوده و غیراستاندارد استفاده نکنند.

 میربلوکی افزود: چنانچه در اطراف محل زندگی یا کار خود با هر گونه آسیب در تأسیسات گازی بخصوص در علمک های گاز مواجه و یا نشتی و فوران گاز را ملاحظه کردید، بایستی ضمن ترک سریع محیط، به پست های امداد شرکت گاز ( شماره تماس ۱۹۴ ) اطلاع دهید.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی در پایان اظهار داشت: مشترکانی که مصرف گاز خانگی که در ماه‌ های دی، بهمن و اسفند و نیمه اول فروردین مصرف گاز ماهیانه آنها ۲۰۰ متر مکعب و کمتر باشد قبض گاز برای این دسته از مشترکان رایگان صادر خواهد شد و مشترکینی که مصرف گاز آنان در مقایسه با مدت مشابه سال‌های ۹۶ و ۹۷ حدود ۱۰ درصد کاهش یابد از تخفیف ۱۵ درصدی بهای گاز بهره‌مند می‌شوند و مشترکینی که۱۵ درصد  افزایش مصرف گاز داشته باشند، بهای گاز مصرفی آنان با ۱۵ درصد افزایش محاسبه می گردد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=128988