کد خبر: 101150
تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

«صدای زعفران» با حمایت سحرخیز اکران شد

«صدای زعفران» با حمایت سحرخیز اکران شد

سحرخیز حامی اولین اکران عمومی اثر هنری صدای زعفران به کارگردانی مانا صالحی شد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های زعفران سحرخیز، دراین مراسم که ۳۱مردادماه درخانه هنرمندان ایران با حضور چهره های مطرح و پیشکسوتان سینما و تلویزیون برگزار شد اثری حمایت شده از سوی گروه سحرخیز با نام صدای زعفران نام داشت.

اساتید و هنرمندان بزرگی چون بهزاد فراهانی ، مانی میرصادقی ، هوشنگ کامکار ، شهرزاد اسفرجانی ، لاله اسکندری ، مرجانه گلچین و فریبا متخصص در این مراسم حضور داشتند.

در این مراسم عضو هیئت مدیره گروه شرکت های زعفران سحرخیز گفت: گروه سحرخیز با تجربه ای نزدیک به ۹۰ سال و همراهی سه نسل از خاندان سحرخیز همواره چهار اصل بنیادین را سرلوحه کار های خود قرار داده اند که به همین خاطر است تنها سرمایه این برند از جنس نا ملموسی با نام اعتماد شکل گرفته است.

فرزاد سحرخیز ادامه داد: این چهار اصل عبارتند از تمام و کمال بودن فرآیند ها، وفاداری به تعهدات برند، تلاش برای حفظ نشان و ارزش آفرینی با نام و نشان ایرانی درعرصه بین الملل که ما در گروه سحر خیز به آن پایبندیم.

وی گفت: در تلاشیم تا بتوانیم برای حفظ کشاورزان و آینده فرزندان آنها ارتقا و بهبود ایجاد کنیم و این فرآیند را توانسته ایم تکه تکه ارتقاع دهیم.

گروه شرکت های زعفران سحرخیز از تولید و بسته بندی زعفران و توسعه بین المللی فکر می کند تا تاسیس مرکز آموزشی جامع علمی کاربردی گروه کشاورزی تولیدی سحرخیز که برای تحصیل فرزندان کشاورزان و بالابردن دانش در صنعت کشاورزی است، و ورود سحرخیز به بورس کشور برای حفظ سرمایه و سود کشاورز و تامین منابع آنها است.

وی همچنین حمایت از ایده های نوین مانند ساخت کاغذ از گلبرگ زعفران نیز اشاره کرد .

فرزاد سحرخیز خاطر نشان کرد: درهمین راستا برند سحرخیز حمایت از فرهنگ و هنر را در دستورکارخود قرار داده و با افتخار توانست اثری هنری را با نام صدای زعفران به کارگردانی مانا صالحی به اکران در آورد و مردم را با نوع کاشت، داشت و برداشت زعفران آشنا سازد .

گروه سحرخیز نشان داد فرهنگ و هنر عرصه انعکاس و نمایش زیبایی های زندگی و نگاه های جدید است و توانست از زیبایی ها پرده بگشاید.

در ادامه مراسم در میزگرد تخصصی توضیحات تکمیلی اثر هنری مانا صالحی مورد بحث قرار گرفت و با حضور شهرزاد اسفرجانی استاد ومشاوره با سابقه و فرهیخته برندینگ در کشور و مانی میرصادقی یکی از برجسته ترین مستندسازان بین المللی کشورو دریافت کننده جایزه پاندا محیط زیست از انگلستان میزگرد با موفقیت برگزار گردید.