شورای شهر الوند با جدیت پیگیر رفع دغدغه‌ها است/ برخی‌بدنبال ایجاد حاشیه برای شورا هستند/ هیچ کدام از اعضای شورای شهر مشکل سکونت ندارند

0
۳۴۵ بازدید

رئیس شورای شهر الوند گفت: شورا با جدیت پیگیر رفع دغدغه های شهروندان در ارائه با کیفیت خدمات شهری و انجام پروژه های عمرانی است.

سهراب ذاکری در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین، ضمن اشاره به برنامه های در دست اجرای مجموعه مدیریت شهری الوند، اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در شورای شهر تعدادی از پروژه های اولویت دار شناسایی شده و با پیگیری و تاکیدات شورا، نیروهای پرتلاش شهرداری جهت اجرایی شدن آنها در حال انجام اقدامات لازم است.

ذاکری تصریح کرد: اعتبارات پروژه آسفالت کمربندی حد فاصل میدان مدافعان حرم تا میدان شهید سلیمانی تامین شده و این پروژه توسط واحد عمران شهرداری و با همکاری کارخانه آسفالت کاسپین در حال انجام است.

وی گفت: مطالعات پروژه احداث سر درب ورودی خیابان امام خمینی(ره) و اصلاح کف پوش بخشی از  ورودی این خیابان به اتمام رسیده و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

ذاکری در خصوص جاده سلامت افزود: عملیات عمرانی احداث جاده سلامت در مسیر میدان امام علی(ع) به سمت بوئین زهرا در حال انجام است.

رئیس شورای شهر الوند خاطر نشان کرد: همچنین با تاکیدات صورت گرفته، لکه گیری و آسفالت و اصلاح و بهسازی معابر شهری و کوچه ها بویژه در مناطق جنوبی شهر الوند توسط واحد امانی شهرداری به صورت مستمر و روزانه انجام می شود.

وی همچنین بیان داشت: در قالب طرح باز آفرینی شهری بررسی های لازم جهت تکمیل ادامه اصلاح خیابان ۸ متری مطهری توسط شهرداری انجام شده است و بزودی عملیات عمرانی آن انجام می شود.

مهندس ذاکری در ادامه اظهار داشت: علیرغم تمام مشکلات، دغدغه ها و کمبودها، خدمت صادقانه و بی منت به مردم و جلب رضایت مندی شهروندان عزیز اولویت اصلی شورای اسلامی شهر می باشد.

وی افزود: برهمین اساس به مردم شریف الوند قول می دهیم حواشی که اخیرا توسط برخی افراد با انگیزه‌های سیاسی، بعضا در راستای تامین منافع شخصی و جریانی و البته جهت بهره برداری در انتخابات سال آینده انجام می شود؛ تاثیری در اراده مجموعه مدیریت شهری در به انجام رساندن وظایف محوله ندارد و بالعکس انگیزه ما را برای کار و تلاش و خدمت مضاعف به شهر و شهروندان بیشتر خواهد کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر الوند تصریح کرد: ما باور داریم همه افراد در هر جایگاه و منصبی در مقابل قانون یکسان هستند و لباس، مقام و مسئولیت موجب مصونیت، تخلف یا فرار از قانون نیست و نخواهد بود.

مهندس ذاکری تاکید کرد: در صورت ایراد هر گونه اتهام واهی یا ورود غیر فنی، غیر منطقی و البته غیر قانونی به مسائل مدیریت شهری و همچنین تخلف از قوانین و مقررات توسط هر ارگانی، ما مطابق وظیفه ای که داریم در جهت دفاع از حقوق موکلین مان از مراجع ذیربط و مجاری قانونی با جدیت تمام موضوعات را پیگیری می‌کنیم.

وی ادامه داد: البته شهروندان محترم همچون گذشته می توانند درخواست ها و دغدغه های خود در حوزه های مختلف مدیریت شهری را مستقیما از طریق ارتباط با دفتر شورای شهر مطرح نمایند و اعضای شورای شهر با جدیت و بصورت مداوم پیگیر و پاسخگوی مشکلات شهروندان عزیز هستند.

وی اضافه کرد: مطابق مستندات ارائه شده به فرمانداری و استانداری، هیچ کدام از اعضای شورای شهر مشکل سکونت نداشته و همه منتخبین مردم بصورت تمام وقت در شهر حضور دارند و در محل کار خود و همچنین در دفتر شورای شهر و شهرداری الوند در خدمت شهروندان عزیز خواهند بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=111340