شناسایی و جمع آوری انشعاب آب غیر مجاز در شاهدشهر

0
۳۷۰ بازدید

انشعابات با قطر یک دوم و سه چهارم اینچ به طول ۲۵۰ متر جهت #آبیاری و استفاده #غیر_متعارف به صورت بی رویه به کار برده می شد که پس از جمع آوری، متخلفان جهت طی مراحل حقوقی و اخذ #جرائم مربوطه به #مراجع_قضایی معرفی شدند.

گروه سرزمین ایران
all.around.iran@jahaneghtesad.com

انشعاب آب غیر مجاز در شاهد شهر شهرستان شهریار شناسایی و جمع آوری شد. داود سمیعی مدیر امورآبفای شاهدشهر با اعلام این خبر گفت: شش فقره انشعاب آب غیر مجاز مربوط به باغ ویلا و سوله های صنعتی با ساخت بیش از هزار متر، در محدوده شاهدشهر توسط عوامل اجراییات این امور شناسایی و جمع آوری شد.

او افزود: این انشعابات با قطر یک دوم و سه چهارم اینچ به طول ۲۵۰ متر جهت آبیاری و استفاده غیر متعارف به صورت بی رویه به کار برده می شد که پس از جمع آوری، متخلفان جهت طی مراحل حقوقی و اخذ جرائم مربوطه به مراجع قضایی معرفی شدند. سمیعی در ادامه مشکل افت فشار و اختلال در شبکه توزیع آبرسانی را از جمله پیامدهای انشعاب غیر مجاز خواند و تصریح کرد: طبق ماده ۶۶۰ قانون هر کس بدون پرداختن حق انشعاب مبادرت به استفاده غیر مجاز از شبکه آبرسانی کند ، علاوه بر پرداخت خسارت وارده به تحمل تا سه ماه حبس محکوم خواهد شد .

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=96059