شلمان در تدارک تموز

0
۱,۴۴۳ بازدید

بهداد نجفی یکی از هنرمندان شرکت کننده در این رویداد هنری ضمن قدردانی از استقبال از فعالیت‌های هنری علیرغم وجود محدودیت‌ها و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی اظهار داشت چرخ هنر هرگز نباید از حرکت باز بایستد….


نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی رشته نقاشی با عنوان «تموز» در نگارخانه شلمان تهران مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در صورت رفع محدودیت‌های ناشی از پاندمی کرونا در تاریخ ۲۵ تیرماه ۱۴۰۰ توسط احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گشایش خواهد یافت.
علی مزارعی مدیر این نگارخانه ضمن بیان این مطلب افزود این نمایشگاه که نام و موضوع آن با الهام از تقارن زمانی با فصل زیبا و پرشور تابستان انتخاب شده است در برگیرنده آثاری برگزیده از هنرمندان سعیده آرین، سعید امدادیان، حمید جعفری شکیب، خدیجه رجبی، مولود عظیم پور، رضا عمادی، مرتضی شمیسا و بهداد نجفی اسدالهی می‌باشد. وی در ادامه از آغاز به کار گالری آنلاین شلمان که مراحل نهایی طراحی و آماده سازی خود را طی می نماید در آینده‎ای نزدیک خبر داد.
بهداد نجفی یکی از هنرمندان شرکت کننده در این رویداد هنری ضمن قدردانی از استقبال هنرمندان و هنردوستان از فعالیت های هنری علیرغم وجود محدودیت ها و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت چرخ هنر هرگز نباید از حرکت باز بایستد و بنابراین می توان از دوره های زمانی که فعالیت های عمومی و گروهی از این دست بنابر مصالح جامعه کمتر می شوند، به عنوان موقعیتی مناسب برای خلق آثار، برنامه ریزی و مدیریت نمایشگاه ها و فعالیت های آتی به مانند یک فرصت مغتنم بهره برد.
برگزاری نمایشگاه های گروهی مجالی مناسب برای تعداد بیشتری از هنرمندان برای نمایش آثار، آشنایی با افکار و عقاید متفاوت و بازپروری اندیشه ها ایجاد می نماید. علاوه بر این، گردهم آمدن آثار هنری با سبک ها و تکنیک های گوناگون درمجموعه ای با تنوع محتوی و پیام موجب کمک به رشد و توسعه قوه ابتکار و ابداع ایده های جدید می گردد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=147565

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here