شستا ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه خود را افزایش داد

0
۱۸۴ بازدید

شستا یکی از بزرگترین شرکت‌های حاضر در بورس تهران صادر شده و سرمایه این شرکت از ۸ هزار میلیارد تومان به ۱۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش می‌یابد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از فارس، براساس اطلاعیه مندرج در سامانه کدال، مجوز افزایش سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، شستا یکی از بزرگترین شرکت‌های حاضر در بورس تهران صادر شده و سرمایه این شرکت از ۸ هزار میلیارد تومان به ۱۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش می‌یابد.

در این اطلاعیه آمده است در اجرای قانون بازار اوراق بهادار تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی سهامی عام در سازمان بورس مورد بررسی قرار گرفته و براساس مجوز صادره، مغایرتی با قوانین و مقررات مربوط به انتشار سهام دیده نشده و افزایش سرمایه این شرکت طبق مقررات از نظر سازمان بورس بلامانع است.

سرمایه فعلی شستا ۸۰ هزار میلیارد ریال، تعداد سهام قابل انتشار ۶۲ میلیارد سهم، ارزش اسمی هر سهم یک‌هزار ریال، مبلغ افزایش سرمایه ۶۲ هزار میلیارد ریال، منبع افزایش سرمایه از محل اندوخته‌ها و موضوع افزایش سرمایه برای جبران مخارج انجام شده بابت مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های تابعه و سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در بازار سرمایه است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=132522