شجریان: از ریسک نمی‌ترسم

0
۳۲۷ بازدید


همه‌ی قطعات آلبوم نه فرشته‌ام نه شیطان با یک جابجایی مختصر در کنسرت اجرا خواهند شد. در این آلبوم از آوازهای سنتی و کلاسیک پرهیز می‌کنیم.
همایون شجریان روزهای ۱۶ و ۱۷ و ۲۳ و ۲۴ مرداد در تالار کشور روی صحنه می‌رود. گویا سالن وزارت کشور برای برگزاری این کنسرت برخلاف ۷ سال پیش آمادگی لازم را دارد. تبلیغات این اجرا با سامسونگ است.
به گزارش  ایلنا؛ در ابتدای این نشست توتونچیان(برگزارکننده این کنسرت) گفت: در نشست برگزاری کنسرت قبلی در خدمت همایون شجریان به اتفاق سهراب پورناظری بودیم، حالا با تهمورس پورناظری و شجریان کنسرت بعدی را بعد از ۸ سال در سالن وزارت کشور اجرا خواهیم کرد.
او ادامه داد: خوشحالیم که سالن وزارت کشور که چند وقتی است از آن استفاده کنسرتی نمی‌شود، به چرخه‌ی برگزاری کنسرت برگردانده شد. این سالن یکی از سالن‌های خوب تهران است که می‌تواند حجم وسیعی از علاقمندان را در خود جای دهد.
به گفته وی؛ در روزهای ۱۶ و ۱۷ مرداد در سالن وزارت کشور ساعت ۱۸ و ۲۱ و سی دقیقه؛ همایون شجریان برای علاقمندانش کنسرت برگزار می‌کند که به دلیل استقبال زیاد ازسوی مردم؛ هماین شجریان در روزهای ۲۳ و ۲۴ نیز به اجرای کنسرت می‌پردازد.
توتونچیان درباره تبلیغات این برنامه نیز گفت: به همت کمپانی سامسونگ تبلیغات بیلبوردی ما آغاز شده است. فروش بلیت نیز در سایت ایران کنسرت آغاز شده که با استقبال بسیار خوبی روبرو بوده است.
در ادامه این مراسم، دوک پارک(نماینده سامسونگ در ایران) گفت: خوشحالیم که می‌توانیم در ایران در کنار خوانندگان و موزیسین‌های قابل کار فرهنگی انجام دهیم. کشور شما بسیار مستعد پرداخت به هنر است و مردم باشعور و با سواد زیادی دارد که کشورهای دیگر را ترغیب می‌کند در اتفاقات فرهنگی سرمایه‌گذاری کنند.
در ادامه این مراسم، همایون شجریان گفت: خوشبختانه آلبوم “نه فرشته‌ام نه شیطان” خیلی مورد استقبال واقع شد و دو ماه بعد از انتشارش از سوی طرفداران؛ تقاضای کنسرت داشتیم به همین خاطر تصمیم گرفتیم هرچه زودتر این کنسرت را برگزار کنم.
او در باره انتخاب سالن نیز گفت: سالن‌های زیادی برای این برنامه درنظر گرفتیم و رایزنی‌هایی صورت گرفت اما در نهایت به سالن وزارت کشور رسیدیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=4164