سکه گران تر از دیروز

0
۱۲۳ بازدید

قیمت سکه امروز (چهارشنبه، دهم آذرماه) در بازار تهران با ۷۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته به رقم ۱۲ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان رسید.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایرنا، در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز، ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش ۷۰ هزار تومانی قیمت نسبت به روز گذشته به رقم ۱۲ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم به قیمت ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع سکه سه‌میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان رسید و قیمت هر مثقال طلا نیز پنج‌میلیون و ۴۶۲ هزار تومان شد.

همچنین قیمت اُنس جهانی طلا در مقایسه با روز گذشته ۱۰ دلار کاهش داشت و به بهای یک‌هزار و ۷۸۱ دلار و ۶۴ سنت ارزش‌گذاری شد.

مهم‌ترین عوامل موثر در رشد قیمت طلا و سکه، بالا رفتن نرخ دلار و انس جهانی است. امروز نرخ دلار در صرافی‌های بانکی در مقایسه با روز گذشته ۱۰۴ تومان افزایش داشت، همچنین انس جهانی طلا نیز ۱۰ دلار کاهش یافت. براین اساس قیمت انواع سکه تحت تاثیر رشد اندک بهای دلار افزایش یافت. 

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=163901

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here