سومین حراج حضوری سازمان اموال تملیکی برگزار شد

0
۱۲۳ بازدید

مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: ۱۵۰ پارتی کالا به ارزش تقریبی ۳۵۰ میلیارد ریال در سومین حراج حضوری سازمان اموال تملیکی فروخته شد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایرنا، «سید عبدالمجید اجتهادی» در این باره اظهار داشت: ۲۵ استان در این حراج کالا داشتند که ردیف کالاهای ۲۲ استان دارای پیشنهاد بودند. همچنین در این حراج ۴۷۰ پارتی کالا به ارزش پایه کارشناسی ۸۵۰ میلیارد ریال عنوان شد و قیمت کالاهای به‌فروش رفته ۳۳ درصد بالاتر از قیمت پایه کارشناسی بوده است.

این مقام مسوول ادامه‌داد: سومین حراج حضوری اموال منقول تحت اختیار این سازمان به شماره ۱۴۰۰۰۳، در ۲ روز نخست هفته جاری (۲۵ و ۲۶ دی‌ماه) با حضور اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت در مرکز همایش‌های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد.

وی بیان‌داشت: همان‌طور که انتظار می‌رفت طبق روند ۲ حراج قبل، شاهد استقبال گسترده‌ از سومین حراج این سازمان بودیم، به‌طوری‌که بخش عمده‌ای از کالاها دارای پیشنهاد قیمت بودند.

اجتهادی تاکید کرد: به‌منظور توسعه و تسریع در فروش کالا به شکل بهینه‌تر، این سازمان در نظر دارد مزایده‌های الکترونیک به صورت فوق‌العاده و مزایده‌های موضوعی مانند لوازم یدکی خودرو و دیگر کالاها را نیز در آینده ای نزدیک برگزار کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=169796