«سه شنبه های ریلی خاورمیانه» با همکاری کشورهای منطقه راه اندازی خواهد شد

0
۱۷۶ بازدید

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هر سه شنبه برنامه سه شنبه های ریلی با طعم فناوری به صورت زنده برگزار می‌کنیم، گفت: به زودی سه‌شنبه‌های ریلی خاورمیانه را برگزار خواهیم کرد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از فارس، دهمین رویداد سه‌شنبه‌های ریلی با طعم فناوری، امروز سه‌شنبه ۹۹/۱۰/۳۰ با موضوعات، «نوآوری در بازسازی شولدر های آسیب دیده پابند پاندرول»، «ارتقای ایمنی در گذرگاه های همسطح کارگروه تخصصی بهره وری» و «فناوری تولید داخل توربو شارژر لکوموتیو» در مرکز جهادی پیشرفت راه آهن برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت راه آهن بیان کرد: سامانه مدیریت استعدادها برای ارتقاء و تبدیل وضعیت و شناسایی استعدادها و شایسته گزینی است.

سعید رسولی بیان کرد: تا پایان سال تعداد محدودی مجوز تبدیل وضعیت از قرارداد شرکتی به کار معین اخذ می کنیم و با شناسایی افراد شایسته‌تر در این مرحله از کارکنان و همکاران شرکت های طرف قرارداد راه آهن به قرارداد معین تبدیل می شوند.

مدیرعامل شرکت راه آهن بیان کرد: از ابتدای سال ۹۸ تا پایان ۹۸ تعداد ۹۵۷ نفر قرارداد آنها اصلاح و تجمیع شد. وی بیان کرد: مرکز جهادی پیشرفت راه‌آهن در ۲۲ تیرماه امسال افتتاح شد، سال ۹۸ فهرست مسائل و مشکلات در این بخش بررسی و احصا و ۱۷۶ مسئله استخراج شد و موضوعات دسته‌بندی شد.

رسولی اضافه کرد: در این راستا سازمان ملی بهره وری ایران، شرکت راه آهن ایران را به عنوان یکی از سه دستگاه بهره‌ور معرفی کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در مرکز جهادی پیشرفته راه‌آهن مسائل مهم را مشخص کرده ایم و امروز ۳۰ مسئله در دستور کار ما است و برای آنها کارگروه تخصصی تشکیل شده است، در زمان کوتاه با هزینه کم و با نتایج ارزنده و کاربردی مشکلات رفع می شود.

وی با بیان اینکه هر سه شنبه برنامه سه شنبه های ریلی با طعم فناوری به صورت زنده برگزار می‌کنیم، گفت: به زودی سه‌شنبه‌های ریلی خاورمیانه را برگزار خواهیم کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: روز گذشته رئیس راه آهن آذربایجان از مرکز جهادی راه آهن بازدید و دعوت کرد همکاری مشترکی با آذربایجان در حوزه سه شنبه های ریلی داشته باشیم. رسولی افزود: همچنین پیش از این هم با راه آهن های ترکیه و عراق سندی در این باره تهیه کردیم که در حال تنظیم است.

مدیرعامل شرکت راه آهن اضافه کرد: از امروز هم این موضوع را با راه‌آهن افغانستان در مراسم دوره آموزشی کارکنان راه آهن افغانستان آغاز می کنیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=129673