سهامداران کدام نمادها بیشترین سود را کسب کردند؟

0
۳۹۶ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان دورود، فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر و لامپ پارس شهاب بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۲۱هزار و ۶۲۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۱۴هزار و ۳۷۰واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۸میلیارد و ۴۵۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۹هزار و ۷۶۵میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۱۸۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان دورود، فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر و لامپ پارس شهاب بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های توسعه شهری توس گستر، سیمان اصفهان و موتورسازان تراکتورسازی ایران بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۳۵۵میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۸۴۵میلیارد تومان در ۵۵۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۸۵واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۵۳۹واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های دارویی ره‌آورد تامین، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان و توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های آسیا سیر ارس، شهرسای و خانه‌سازی باغمیشه و تجارت الکترونیک پارسیان کیش بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=132712