بهره برداری۱۰ طرح توسعه ای با هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان تا نیمه اول ۱۴۰۰

سلیمانی خبر داد: ظرفیت تولید شرکت های تاصیکو تا ۳ سال دیگر ۲ برابر می شود

0
۵۷۹ بازدید

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از افزایش ظرفیت تولید شرکت های تاصیکو تا ۳ سال آینده خبر داد و گفت: ۱۰ طرح توسعه ای با هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال و نهایتا نیمه اول سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید

به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی صدرتامین، غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، گفت: یکی از اهداف راهبردی که در سند جدید شرکت تدوین شد دسته بندی شرکت های قابل توسعه و ادغام برخی شرکت ها برای اقتصادی اداره کردن آنها است. چرا که دریافته ایم این ۲ اقدام می تواند در مدیریت بهینه پرتفوی تاصیکو اثرگذار باشد.
وی ادامه داد: طرح های توسعه ای شرکت صدر تامین در حال انجام است و همانند سال گذشته که ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش سرمایه داشتیم در سال جاری نیز یک هزار میلیارد تومان دیگر مصوب و در روند اجرا است.
وی همچنین گفت: تا ۲ الی ۳ سال آینده شرکت های اصلی و توسعه ای تاصیکو با حجمی ۲ برابر فعالیت فعلی، فعالیت خود را دنبال خواهند کرد که از جمله می توان به شرکت معدنی املاح ایران، صنایع خاک چینی ایران، فرآورده های نسوز ایران، زغال سنگ طبس، پشم شیشه ایران، شرکت های کاشی و سرامیک و پروژه های نیمه تمام توسعه معادن پارس تامین در سیستان و بلوچستان و طلای کردستان اشاره کرد.
بنا به گفته وی، بالغ بر ۱۰ طرح توسعه ای در صدر تامین و شرکت های تابعه و وابسته با هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان در دست اجرا است که امیدوارم تا پایان سال جاری و نهایتا ۶ ماه اول سال ۱۴۰۰، به بهره برداری برسد. شایان ذکر است با اتمام این ۱۰ طرح توسعه ای بالغ بر یک هزار شغل جدید به طور مستقیم ایجاد خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=115271