سرمایه‌گذاری فرانسه در صنایع ریلی و کشتی‌سازی ایران

0
۶۷۷ بازدید

بزرگترین کنفدراسیون صنعت اروپا متعهد شد

گروه تولید-بر اساس تفاهم نامه امضا شده سازمان گسترش و نوسازی ایران و کنفدراسیون صنعت فرانسه، فرانسه درسرمایه گذاری ، بیمه سرمایه گذاری و پروژه های کلان به ایدرو کمک می‌کند.

به گزارش جهان اقتصاد،براساس این تفاهم نامه که به امضای مدیر بین الملل ایدرو و مدیر اجرایی کنفدراسیون صنعت فرانسه رسیده، دو طرف درخصوص حمل ونقل، صنایع ریلی، انرژی وانرژی نوین، نفت، گاز و پتروشیمی، توسعه زیر ساخت، خودرو، کشتی سازی، های تک، آی تی و سرمایه گذاری همکاری خواهند کرد.

در این تفاهمنامه همچنین توانمند سازی مدیران ایرانی، انتقال تکنولوژی و دانش، تبادل تجربیات، ارتباط با صنعت گران بین المللی تأکید شده است.

براساس این تفاهم نامه توانمندی های ایدرو و شرکت های تابعه به اعضای کنفدراسیون صنعت فرانسه به عنوان دوازه ورود به صنعت ایران معرفی می شوند.

براساس این تفاهم نامه کنفدراسیون صنعت فرانسه هم در خصوص سرمایه گذاری، بیمه سرمایه گذاری و پروژه های کلان به ایدرو کمک خواهد کرد.

براساس گزارشی که سازمان گسترش و نوسازی ایران منتشر کرد، کنفدراسیون صنعت فرانسه (MEDEF) بزرگترین کنفدراسیون صنعتی اروپا به شمار می رود که دارای ۷۵۰ هزار شرکت زیر مجموعه و ۸ میلیون عضو است و شرکت های بزرگی چون توتال، ایرباس، ونسی، آلستوم، بانک بی ان پی جزو اعضای آن به شمار می روند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=59504