سخنگوی حزب عدالت و توسعه : پیوند اصلاح طلبان و اعتدالیون هم چنان برقرار است

0
۴۲۸ بازدید

سخنگوی حزب عدالت و توسعه :
پیوند اصلاح طلبان و اعتدالیون هم چنان برقرار است
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه درگفتگو با خبرنگار ایلنا در مورد رویکرد انتخاباتی تشکل متبوعش گفت :  حزب اعتدال‌وتوسعه در ادوار گذشته ثابت کرده با رویکردی فراجناحی، از اصولگرایان واقع‌بین، اصلاح‌طلبان معتدل و میانه‌روهایی که در داخل حزب حضور دارند، استفاده کرده است اما این بار احساس می کنیم باتوجه به اینکه گفتمان اعتدال غالب است، از کاندیداهای اختصاصی حزب اعتدال‌وتوسعه بیشتر استفاده کنیم که این موضوع به معنای عدم استفاده از شخصیت‌های دیگر جناح‌ها نیست.
غلامعلی دهقان ضمن تایید نقش اصلاح‌طلبان در پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، اعلام کرد: در جریان انتخابات ریاست جمهوری، گفتمان اعتدال ازسوی اصلاح‌طلبان مورد قبول و حمایت واقع شد و شاهد آن٬ انصراف تاریخی دکتر عارف، گزینه اصلاح‌طلبان به نفع دکتر روحانی به عنوان مصداق اعتدال‌گرایی بود که باید همیشه از ایشان به‌خاطر این رفتار متشکر باشیم.
دهقان ادامه داد: باتوجه به اینکه امروز اصلاحات با رویکرد یا به تعبیری لهجه اعتدالی فعالیت می‌کند، همچنان پیوند بدنه اصلاح‌طلبان با نیروهای موسوم به اعتدالیون برقرار است و امیدواریم در جریان انتخابات مجلس شاهد پیوستن اصولگرایان معتدل به جریان اعتدال‌گرا باشیم.
وی با اشاره به پیروزی دولت در جریان مذاکرات هسته ای، یادآور شد: بی‌شک الگویی که در سیاست خارجی مورد استفاده قرار گرفت، در مسائل داخلی نیز قابل اجراست و هنگامی که می‌توانیم با بیگانگان مذاکره کنیم، چرا با خودی‌ها و هموطنانمان وارد گفت‌وگو نشویم.
دهقان در پایان با اشاره به لزوم مدارا با دوستان و مروت با دشمنان، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون زمان اجماع ملت ایران بر سر خواسته‌ها و مطالبه‌های همه جریان‌های سیاسی کشور است و توسعه کشور بیش از هرچیز نیازمند نزدیکی تمام جریان‌های سیاسی کشور به یکدیگر است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=14732